Niepokojące informacje o synu Janusza Korwin-Mikkego. Walczy z chorobą

2021-03-10 16:31
Janusz Korwin-Mikke
Autor: Piotr Lampkowski/Super Express

Dramat w rodzinie Janusza Korwin-Mikkego! Koronawirus nie wybiera i tym razem zaatakował syna jednego z liderów Konfederacji. Sytuacja jest na tyle poważna, że syn Korwin-Mikkego trafił do szpitala. Niepokojące wieści o stanie zdrowia Krzysztofa Korwin-Mikkego polityk przekazał w mediach społecznościowych. Co gorsza, równolegle syn posła walczy z inną groźną chorobą.

Janusz Korwin-Mikke znany jest ze swoich poglądów dotyczących epidemii koronawirusa. Polityk Konfederacji niejednokrotnie mówił o „histerii” związanej zachorowaniami na Covid-19 i krytykował rząd za wprowadzanie lockdownu. Okazało się jednak, że również najbliższych posła dotknęła ta groźna choroba.

Koronawirusem zaraził się syn Janusza Korwin-Mikkego. Sytuacja jest na tyle poważna, że Krzysztof Korwin-Mikke trafił do szpitala. Wiadomość o chorobie syna Korwin-Mikkego jest tym bardziej niepokojąca, że 50-latek zmaga się również z astmą. Choroba współistniejąca z pewnością utrudnia zwalczenie przez organizm koronawirusa.

Nie przegap: Koronawirus. Konferencja Dworczyka. Wielkie zmiany w programie szczepień!

Choroba syna nie wpłynęła jednak na pogląd Korwin-Mikkego na koronawirusa i obostrzenia wprowadzane w związku z trzecią falą Covid-19.

- Nie kieruję się prywatą: mój Syn, Krzysztof (50 l., astma) leży w szpitalu na CoViD. Ale ta histeria z III Falą bije rekordy: w końcu 2020 umierało dziennie 2x tyle ludzi - i takich ruchów nie robiono – napisał na Twitterze Janusz Korwin-Mikke.

Minister Dworczyk o szczepieniach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE