Jarosław Kaczyński

i

Autor: ART SERVICE Jarosław Kaczyński

szokujące słowa

Niemiecka prasa snuje okrutną wizję przyszłości Kaczyńskiego! Groza, co oni wypisują

2023-04-03 9:41

Niemiecka prasa, a konkretnie gazeta „Berliner Zeitung” snuje okrutną wizję przyszłości Jarosława Kaczyńskiego, a także premiera Mateusza Morawieckiego. Jak podaje portal TVP Info gazeta napisała: „Silny stary człowiek Polski – szef partii (PiS) Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki i kilku jego ministrów muszą po przegranych wyborach obawiać się więzienia, tak jak Benjamin Netanjahu, premier Węgier Viktor Orban i prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan”.

Portal TVP Info donosi o zaskakującej treści, która pojawiła się w niemieckiej prasie. Chodzi o niemiecki dziennik „Berliner Zeitung”, w którym miał ukazać się tekst dotyczący także czołowych polskich polityków. Portal TVP Info donosi, że gazeta wspomina, iż kanclerze niemieccy Angela Merkel czy Gerhard Schroeder, nie musieli obawiać się, że prowadzona przez nich polityka doprowadzi ich przed sąd, jeśli przegrają wybory. Dalej zaś miała się pojawić wzmianka o szefie Prawa i Sprawiedliwości Jarosławie Kaczyńskim oraz premierze Mateuszu Morawieckim: - Silny stary człowiek Polski – szef partii (PiS) Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki i kilku jego ministrów muszą po przegranych wyborach obawiać się więzienia, tak jak Benjamin Netanjahu, premier Węgier Viktor Orban i prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan” – cytuje niemieckiego publicystę „Berliner Zeitung” Klausa Bachmanna portal tvpinfo.pl.

Portal przytacza też dalszy ciąg tekstu i słowa publicysty: - Wszyscy stworzyli systemy, które zmuszają ich do pozostania za wszelką cenę u władzy, aby zachować swoją wolność osobistą i wolność swoich zwolenników. Na początku tej drogi znajdowała się właściwie uzasadniona krytyka nadaktywnego, niedemokratycznego sądownictwa i niezależnych, wyniosłych sędziów. 

Czy Donald Tusk i Jarosław Kaczyński powinni przejść na emeryturę? Politycy odpowiadają
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają