Adam Niedzielski

i

Autor: Łukasz Gągulski/Super Express Czwarta fala koronawirusa. Niedzielski ostrzega

Niedzielski aż się zagotował po słowach Brauna. Powstrzymali go!

2021-09-16 14:07

Po skandalicznych słowach Grzegorza Brauna w Sejmie głos zabrał minister zdrowia Adam Niedzielski. Minister powiedział, że to, co się wydarzyło, to skandal i żenada. Podkreślił, że oczekuje stanowczej reakcji prezydium Sejmu na słowa posła Brauna. Wyznał też, co chciał zrobić, gdy okrutne słowa: - Będziesz pan wisiał - padły z ust posła Konfederacji.

Grzegorz Braun wywołał ogromny skandal w Sejmie, jakiego w gmachu przy Wiejskiej dawno nie było. Minister Adam Niedzielski przedstawiał zebranym na obradach posłom informacje na temat protestu medyków. W sposób spokojny, krok po kroku podawał kolejne punkty wystąpienia. Gdy do mównicy podszedł jednak poseł Grzegorz Braun wybuchła afera! Poseł Konfederacji, znany z tego, że nie chce nosić maseczki w Sejmie i uważa, że pandemia koronawirusa to wymysły, w miażdżących słowach zwrócił się do ministra Adama Niedzielskiego. Najpierw przyrównał go do zbrodniarzy, a w końcu rzucił: - Będziesz pan wisiał - WIĘCEJ O SPRAWIE- TUTAJTe skandaliczne słowa nie pozostały bez echa. Wicemarszałek Kidawa-Błońska prowadząca obrady zdecydowała o przerwie, posłowie stanęli w obronie ministra.

Niedzielski odpowiedział Braunowi: Żenada!

Gdy pracę Sejmu wznowiono, na mównicy znów pojawił się Niedzielski i odpowiedział Braunowi:

- Żenada... Pan poseł Braun, który zachował się skandalicznie - zaczął minister i przyznał, że w pierwszym odruchu chciał opuścić salę. Postanowił jednak zostać, bo zwrócono mu uwagę, że nie powinien zniżać się do tego standardu. - Myślę, że z punktu widzenia ministerstwa, gości, przedstawicieli rządu, to absolutnie nieakceptowalne. Dodał, że oczekuje od prezydium sejmu stanowczych i surowych kroków. - My ostatnio potakujemy, że dzieją się rzeczy skandaliczne, a nie ma podejmowanych kroków, wobec tego, co zrobił pan Braun. jego usunięcie z debaty na 15 minut to nie jest kara. To skandal. Skandal - ocenił i dodał, że dziękuje wszystkim za ich postawę. 

Skandal w Sejmie! Braun do Niedzielskiego: "Będziesz pan wisiał"
Sonda
Jaką karę powinien dostać Grzegorz Braun?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE