Prezydent Andrzej Duda

i

Autor: Art Service

Najpierw Covid, a teraz coś takiego. Okropny cios w chorego Andrzeja Dudę

2022-01-05 16:45

Andrzej Duda nie ma szczęścia, jeśli chodzi o Covid-19. 5 stycznia podano informację, że już po raz drugi prezydent zmaga się z koronawirusem. Czuje się dobrze. Niestety, w sieci zawrzało. Internauci bezlitośnie kpią z chorego prezydenta. W głowie się nie mieści, co wypisują!

Andrzej Duda jeszcze niedawno, 17 grudnia 2021 roku, chwalił się przyjęciem trzeciej, przypominającej dawki szczepionki przeciw Covid-19. To wydarzenie stało się teraz paliwem dla niewybrednych żartów antyszczepionkowców i osób, które najwyraźniej nie darzą prezydenta sympatią. „Andrzej Duda zaszczepiony 3 dawkami przejdzie Covida bezobjawowo, zupełnie jak swoją drugą kadencję”, „Jego postać powinna zostać umieszczona na kartach Biblii... Andrzej Duda - potrójnie zaszczepiony, podwójnie ozdrowiony...” – czytamy. Internauci naśmiewają się nie tylko ze skuteczności szczepionek, ale także obostrzeń: „Andrzej Duda zakażony Covidem drugi raz. Z automatu powinien być mandat za recydywę nie przestrzegania obostrzeń, bo przecież gdyby przestrzegał to korony by nie miał” – napisał jeden z użytkowników Twittera (pisownia oryginalna). Inna osoba z kolei naśmiewała się, że Andrzej Duda z powodu swojej choroby nie będzie mógł pojechać na narty, które tak lubi. Nie zabrakło także klasycznego żartu o winie Tuska.

Sprawdź: Donald Tusk przerwał milczenie. Chodzi o jego córkę i wnuczkę, okropnie smutne

W naszej galerii, z kim ostatnio miał kontakt chory na Covid-19 Andrzej Duda.

Niezależnie od poglądów politycznych, naśmiewanie się z chorej osoby jest całkowicie nieprzyzwoite. Ponadto należy pamiętać, że szczepienia przeciw Covid-19 nie dają 100% gwarancji, że unikniemy zakażenia, ale znacznie zmniejszają szansę, że do niego dojdzie. Najważniejsze jest jednak to, że szczepionki chronią przed ciężkim przebiegiem choroby, a nawet zgonem.

Sonda
Jak przechodziłeś(aś) lub przechodzisz COVID-19?
dr Tomasz Karauda: Nie chcemy lockdownu, chcemy restrykcji dla niezaszczepionych [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE