Marta Lempart

i

Autor: Sebastian Wielechowski

Marta Lempart kumpluje się z ikoną TVP, absolutną gwiazdą! Na program z nią czekała cała Polska

2021-02-28 7:02

Marta Lempart to postać obok której raczej nie da się przejść obojętnie. Liderka Strajku Kobiet ma rzeszę wrogów, ale też armię zwolenników. Mało kto jednak wie, jaka charyzmatyczna aktywistka jest prywatnie. Okazało się, że wśród szczęśliwców znalazła się ikona TVP! Marta Lempart kumpluje się z absolutną gwiazdą "Wiadomości" i "Panoramy" Dorotą Warakomską. Słynna dziennikarka zdradziła portalowi naTemat.pl kilka ciekawostek o liderce Strajku Kobiet. Niektóre słowa Warakomskiej brzmią dość zaskakująco.

Marta Lempart sama niedawno przyznała, że nie jest osobą sympatyczną (CZYTAJ O TYM TUTAJ). Nie oznacza to jednak, że nie ma ona kumpelek. Jedną z nich jest Dorota Warakomska, legenda TVP. Na "Wiadomości" i "Panoramę" z udziałem Warakomskiej codziennie czekała cała Polska. W ostatnich latach dziennikarka spełniała się na innych polach (była m.in. prezeską stowarzyszenia Kongres Kobiet), co zbliżyło ją do Marty Lempart. Była gwiazda TVP dobrze poznała liderkę Strajku Kobiet i sporo o niej wie. - Ona robi to, co mówi. I mówi to, co robi. To oddaje sedno sprawy. Jest niezwykle spójna, wewnętrznie zintegrowana. Uwielbiam w niej to, że nie rzuca słów na wiatr, że nie składa deklaracji nie do zrealizowania. Jest niezwykle konsekwentna w tym, co robi. Tym właśnie różni się od większości polityków i polityczek, ponieważ nie mówi o czymś, czego nie może dotrzymać. Jest prawdziwa. Nie udaje kogoś, kim nie jest. Jest przykładem na to, że można działać i być sobą - zdradziła naTemat.pl Dorota Warakomska. 

ZOBACZ TAKŻE: Szymon Hołownia poszedł na mszę i został upokorzony przez księdza! Lider Polski 2050 musiał zmienić kościół

ZOBACZ W NASZEJ GALERII, JAK ZMIENIŁA SIĘ BYŁA PREZENTERKA "WIADOMOŚCI" TVP DOROTA WARAKOMSKA

CZYTAJ TEŻ: Macierewicz pogratulował Piotrowi Żyle. Jest odpowiedź! "Antoś...". Zrobił się niezły kwas

Marta Lempart i Dorota Warakomska swego czasu sporo razem działały w terenie. - Miałam okazję być z nią w różnych miejscach, widzieć ją w akcji, zapraszać na różne spotkania. Jest świetna. Ma świetny kontakt z ludźmi. Bardzo dobrze obsługuje media społecznościowe. Ona naprawdę potrafi utrzymywać z ludźmi kontakt. W życiu jest dokładnie taka jak na demonstracjach. Pełna energii, żywiołowa, mówi wprost, co myśli - opisała liderkę Strajku Kobiet była gwiazda TVP. - Oczywiście ktoś mógłby powiedzieć, że mogłaby nabyć trochę dyplomatycznych umiejętności, ale ja uważam, że nie. Ona po prostu taka jest - dodała Warakomska. 

CZYTAJ TEŻ: Przemysław Czarnek bije się w piersi! Mówi o "dzikim zachowaniu". Ale że on?!

Tak mieszka Marta Lempart
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE