Mariusz Kamiński

i

Autor: Tomasz Radzik Mariusz Kamiński

Mariusz Kamiński ZASKOCZYŁ! W czasie odbierania nominacji padły TE słowa [WIDEO]

2019-08-14 15:44

Mariusz Kamiński został nowym ministrem spraw wewnętrznych i administracji. Uroczyste wręczenie nominacji na nowe stanowisko z rąk prezydenta Andrzeja Dudy Kamiński odebrał w Pałacu Prezydenckim. W czasie odczytywania przysięgi Kamiński zaskoczył wielu. Przecież nikt się tego po nim nie spodziewał. A jednak!

Mariusz Kamiński jest znanym politykiem od dawna. To jeden z zaufanych ludzi z kręgu prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Przez ostatnie lata pracował jako minister koordynator do spraw służ specjalnych. Ale od dziś będzie też pełnił funkcję szefa MSWiA, został wyznaczony na następcę Elżbiety Witek, ponieważ została ona nowym marszałkiem Sejmu (po odejściu w atmosferze skandalu Marka Kuchcińskiego). O Kamińskim krążą pogłoski, że jest zadeklarowanym ateistą. O jego braku wiary w Boga pisano nawet w Newsweeku kilka lat temu: - Jego stosunek (Kamińskiego - red.) do religii jest dla mnie niezrozumiały. Uczestniczyłem z nim kiedyś w uroczystościach, których częścią było nabożeństwo. Wszyscy weszli na mszę, a on jako jedyny został na zewnątrz. Nie przestąpił progu kościoła, wzbraniał się przed tym jak diabeł przed święconą wodą - ujawniał wtedy jeden z posłów PiS. Ale jak widać coś mogło się w tym temacie zmienić!

SPRAWDŹ: Jędraszewski i Rydzyk mogą się WKURZYĆ! Szokujące informacje o Mariuszu Kamińskim

Otóż w czasie środowej uroczystości w Pałacu Prezydenckim, w którym Kamiński odbierał nominację na ministra spraw wewnętrznych i administracji, zaskoczył. Po odczytaniu słów przysięgi Kamiński dodał słowa "Tak mi dopomóż Bóg", więc być może coś się zmieniło w jego życiu. Zobaczcie sami  na nagraniu:

A tak o nowym ministrze MSWiA wypowiedział się prezydent Andrzej Duda tuż po  wręczeniu Kamińskiemu nominacji:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE