Donald Tusk, Marianna Schreiber

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRES, INSTAGRAM Donald Tusk, Marianna Schreiber

Marianna Schreiber szczerze o Tusku i siostrzeńcu premiera. Tylko u nas

2021-10-12 17:05

W sobotę ulice polskich miast zamieniły się w wielki więc poparcia dla pozostania Polski w Unii Europejskiej. Inicjatorem protestów przeciw europejskiej polityce PiS był lider opozycji Donald Tusk (64 l.). Wśród tłumów obawiających się polexitu chciała znaleźć się żona ministra PiS Marianna Schreiber (29 l.).

W tłumie ludzi sprzeciwiających się polityce rządu chciała znaleźć się... żona ministra! – Chciałam być z tymi ludźmi. Chciałam wyrazić swoje poparcie dla Unii Europejskiej i uczestnictwie Polski w jej strukturach – dla siebie i dla przyszłości swojej córki. Nie wyobrażam sobie, żebyśmy z Unii mogli wyjść. Niestety nie byłam w stanie przyjść, gdyż moja córkeczka była podziębiona i nie miałam jej z kim zostawić – mówi w rozmowie z „Super Expressem” pani Schreiber.

>>>Żona ministra PiS, Marianna Schreiber na proteście nauczycieli. Co tam robiła?

Żona ministra jest również pełna podziwu dla "czarnej owcy" w rodzinie innego prominentnego polityka PiS. Mowa o siostrzeńcu premiera Franku Brodzie (18 l.), który po demonstracji miał zostać "skopany po głowie" przez policję. – Dobrze, że jest na tyle odważny, żeby bronić swoich poglądów. Myślę, że na pewno jest mu ciężko. Że jest opychany przez rodzinę przez to, że ma inne poglądy. Pewnie już nie może biernie stać i patrzeć, dlatego musi brać udział w tych demonstracjach – twierdzi Marianna Schreiber. 

>>>Marianna Schreiber czule o koleżance. "Patrzy na mnie..."

Siostrzeniec premiera Mateusza Morawieckiego (53 l.) zapowiedział, że pójdzie na obdukcję lekarską celem złożenia zażalenia na postępowanie funkcjonariuszy. Przyczyną interwencji było odpalenie racy przez młodego działacza LGBT.

>>>Marianna Schreiber masakruje Czarnka! "Uważam, że bycie normalnym..."

Sonda
Czy poszedłbyś z Marianną Schreiber na marsz zwołany przez Donalda Tuska?
Marianna Schreiber pręży się nad morzem