Tak się zmieniła Marianna Schreiber. Wielka metamorfoza żony polityka PiS

i

Autor: AKPA Tak się zmieniła Marianna Schreiber. Wielka metamorfoza żony polityka PiS

Wzruszające

Marianna Schreiber oddała hołd Marii Kaczyńskiej. Jest wideo

2023-04-13 14:56

10 kwietnia 2023 roku obchodziliśmy 13. rocznicę katastrofy smoleńskiej. W tym roku oficjalnie obchody zostały jednak przesunięte na 16 kwietnia ze względu na Wielkanoc. Nie oznacza to jednak, że wszyscy zapomnieli o tej ważnej i smutnej dacie - wręcz przeciwnie. O tragedii pamiętała także Marianna Schreiber, która uhonorowała Marię Kaczyńską.

Marianna Schreiber wybrała się na Krakowie Przedmieście i położyła tuż przed ogrodzeniem Pałacu Prezydenckiego bukiet żółtych tulipanów - ulubionych kwiatów Marii Kaczyńskiej. Żona ministra Schreibera umieściła na swoim Instagramie również krótki filmik oraz zdjęcia bukietu. - Dzisiaj oddałam hołd śp. Marii Kaczyńskiej. Żółte tulipany to były ulubione kwiaty śp. Pierwszej Damy. 13 kwietnia to także dzień, w którym ciało śp. Marii Kaczyńskiej wróciło z Rosji do Polski - napisała w poście. 

Jarosław Kaczyński o sprawie katastrofy smoleńskiej

Przypomnijmy - do katastrofy smoleńskiej doszło 10 kwietnia w 2010 roku przed godziną 9 rano. Prezydencki samolot z 96 osobami na pokładzie rozbił się blisko lotniska w Smoleńsku. Nikt z osób, które znajdowały się na pokładzie samolotu, nie przeżył katastrofy. W tym roku, ze względu na wypadającą Wielkanoc, obchody 13. rocznicy katastrofy smoleńskiej przesunięto na 16 kwietnia. Tego dnia przy Pałacu Prezydenckim ma przemawiać Jarosław Kaczyński.

Nasi Partnerzy polecają