Kidawa-Błońska grzmi: W Polsce nie ma Trybunału Konstytucyjnego! [SEDNO SPRAWY]

i

Autor: Marcin Gadomski Kidawa-Błońska grzmi: W Polsce nie ma Trybunału Konstytucyjnego! [SEDNO SPRAWY]

Małgorzata Kidawa-Błońska przesadziła? "Przejdzie do historii jako najgorzej ubrana polityk w naszym kraju"

2022-08-15 18:38

W poniedziałkowy ranek odbyła się delegacja Parlamentarzystów Koalicji Obywatelskiej pod Pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego i pod Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie. Złożenie kwiatów i oddanie honorów miało związek ze Świętem Wojska Polskiego oraz 102. Rocznicą Bitwy Warszawskiej. Uwagę internautów jednak przykuł jeden szczegół, a konkretniej strój Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Dla "Super Expressu" ubiór polityk ocenił stylista Jacob Dali.

Stylista o stroju Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Nie pozostawił suchej nitki

Sporo kontrowersji zrodził strój Małgorzaty Kidawy-Błońskiej podczas państwowej uroczystości ze złożenia kwiatów pod Pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego i pod Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie. Nie da się ukryć, że wicemarszałek Sejmu wyróżniała się z grupy, z którą składała honory. Na temat wyglądu polityk wypowiedział się stylista Jacob Dali oceniając bardzo ostro jej wizerunek. - Państwowe uroczystości wymagają od reprezentantów minimalnego, ale eleganckiego i klasycznego wyglądu. Nikt nie mówi tu o szytych sukniach na miarę czy żakietu od domu mody, ale to w czym pojawiała się pani Małgorzata Kidawa-Błońska spowoduje, że przejdzie do historii jako najgorzej ubrana polityk w naszym kraju. Całkowity brak szacunku nie tylko dla zajmowanego stanowiska w polityce, ale również dla samej uroczystości. Wygląda jak by pięć minut przed uroczystością zrobiła zakupy w sklepie z używana odzieżą na wagę i za całość zapłaciłaby 10 złotych. Jak Polska ma być traktowana poważnie w całej Europie czy na świecie, kiedy reprezentują nas osoby ubrane poniżej jakichkolwiek norm i minimalnych zasad ubioru? - mówi stylista w rozmowie z "Super Expressem". - To jest skandaliczne i uwłaczające ze w takim ubiorze ktokolwiek nas reprezentuje za nasze podatki - dodaje. - Brakowało jej tylko siatki z targu z ziemniakami i marchewką - puentuje.

Poniżej zdjęcia z uroczystości

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE