Tak to bywa

Mąż Marianny Schreiber jasno się określił! Dla żony to koniec złudzeń. Przykre

2023-02-07 9:57

Marianna Schreiber od jakiegoś czasu próbuje robić karierę polityczną. Założyła nawet partię pod wymowną nazwą Mam Dość. Całej inicjatywie smaczku dodaje fakt, że jej mąż jest prominentnym działaczem PiS. Na dodatek Łukasz Schraiber jest przewodniczącym Komitetu Stałego Rady Ministrów. Teraz mąż Marianny Schreiber jasno się określił. Dla żony ta deklaracja oznacza koniec złudzeń dotyczących dołączenia Łukasza Schreibera do partii Mam Dość. Przykre, że małżonków tak poróżniła polityka.

Jednoznaczna deklaracja Łukasza Schreibera w sprawie Marianny Schreiber

Łukasz Schreiber był gościem Bogdana Rymanowskiego w Radiu Zet. W pewnym momencie dziennikarz wypalił: "Czasami mam już dość PiS i zastanawiam się nad wstąpieniem do partii mojej żony?".  Maż Marianny Schreiber odparł jednoznacznie: "Nie". Wątek małżonki ministra pojawił się także w internetowej części audycji. Łukasz Schreiber sprawiał wrażenie, jakby czuł się mocno niezręcznie... Jedna z słuchaczek spytała po prostu, co słychać u małżonki. - Jej aktywność w mediach społecznościowych w pełni wyczerpuje zainteresowanie tych, którzy takie mają. Nie ma chyba potrzeby, bym ja to uzupełniał - uciekał od tematu przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów. To jednak nie był koniec pytań o Mariannę Schreiber i partię Mam dość.

Łukasz Schreiber dopytywany o partię Marianny Schreiber: "Idźmy poważnie..."

Internauta spytał, czy czy dla żony ministra "istnieje realna szansa bycia w parlamencie, rządzie kolejnej kadencji?". Opanowany na ogół Łukasz Schreiber zareagował dość nerwowo. - Idźmy poważnie z następnymi pytaniami - zarządził. Do dyskusji włączył się jednak sam Bogdan Rymanowski, który nie pozwolił na to, by wątek Marianny Schreiber się zakończył. - Jak pan ocenia szanse partii? - spytał dziennikarz. Sprytny i zaprawiony w politycznych debatach polityk PiS jednak nie dał się sprowokować. - Proszę pozwolić mi w tej sprawie pomilczeć - odparł Łukasz Schreiber, którego żona ostatnio zaczepiała ministra Przemysława Czarnka i zadawała mu niewygodne pytania w kontekście tzw. programu Willa plus.

W naszej galerii zobaczysz, jak wyglądał ślub Marianny Schreiber i Łukasza Schreibera

Ł.SCHREIBER: ZROBILIŚMY KROK W STRONĘ POROZUMIENIA Z BRUKSELĄ

Sprytny plan PiS na wygranie wyborów? Posłuchaj rozmowy o zmianach w ordynacji!

Listen on Spreaker.