Jarosław Kaczyński musi sprzedać dom?!

i

Autor: Paweł Nowak / Super Express Jarosław Kaczyński musi sprzedać dom?!

Ups

Ludzie w szoku! Jarosław Kaczyński tuż przed urodzinami dostał taki "prezent"

2023-06-18 7:59

Jarosław Kaczyński 18 czerwca obchodzi urodziny. Prezes PiS, były premier i wicepremier kończy 74 lata. Mimo że dawano wszedł w wiek emerytalny, ciągle haruje niczym mężczyzna w kwiecie wieku. W końcu trwa nieformalna jeszcze kampania wyborcza i szef PiS musi walczyć o głosy wyborców. Tuż przed urodzinami Jarosław Kaczyński dostał kłopotliwy "prezent", który raczej nie wprawił go w dobry humor. Ludzie są szoku!

Nietrafiony "prezent" na urodziny Jarosława Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński kończy 74 lata. Urodziny prezesa PiS to okazja do składania życzeń i wręczenia większych i mniejszych podarków. Niekoniecznie materialnych. Jak to z prezentami bywa, nie zawsze są udane. Szczególnie te, które nie są konsultowane z obdarowywanym. Na pewno do kategorii "prezent nietrafiony" trafić może deklaracja prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej. Choć nie ma ona nic wspólnego z urodzinami Jarosława Kaczyńskiego, to tak się niefortunnie dla prezesa PiS złożyło, że padła zalewnie dwa dni przed jego jubileuszem. O co chodzi? Jak zwykle o pieniądze, a konkretnie o to, na co mają iść środki z wynajmu hali Atlas Arena w Łodzi, gdzie 24 czerwca ma odbyć się konwencja PiS. 

Hanna Zdanowska zdecydowała, że pieniądze z wynajmu hali dla PiS pójdą na in vitro

Hanna Zdanowska zapowiedziała, że nie będzie robić problemów z wynajmem. I to chyba koniec dobrych wiadomości dla Jarosława Kaczyńskiego. - W Łodzi jest miejsce dla każdego. Nie zabronię PiSowi zrobienia konwencji w Atlas Arenie. Dochód z wynajmu zostanie przekazany na miejski program in vitro. Żadne pieniądze nie naprawią tego, co obecny rząd wyrządza kobietom od lat. Ale cieszę się, że zło możemy przekuć w dobro - napisała na Twitterze prezydent Łodzi, a jej zwolennicy gratulowali pomysłu i śmiali się do rozpuku. Hanna Zdanowska do sprawy odniosła się także w TVN24. - Stanęłam przed dylematem i stwierdziłam, że nie będziemy w Łodzi decydować o tym, kto może, a kto nie (korzystać z obiektu - red.). Atlas Arena jest dostępna dla każdego. W związku z tym zdecydowaliśmy się wynająć tę przestrzeń na konwencję PiS-u. Nie chcemy nikogo dzielić, natomiast chcemy, żeby te pieniądze z najmu poszły na procedurę in vitro, które realizuje w ramach swojego programu miasto Łódź - tłumaczyła Hanna Zdanowska. 

Zobacz w naszej galerii, jak zmieniał się Jarosław Kaczyński

Czy Donald Tusk i Jarosław Kaczyński powinni przejść na emeryturę? Politycy odpowiadają
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany