Zmizerniały Lech Wałęsa się zaszczepił. Ludzie zaniepokojeni. Krążą zdjęcia!

2021-02-02 11:07
Zmizerniały Wałęsa został zaszczepiony
Autor: Lech Wałęsa/Facebook Zmizerniały Wałęsa został zaszczepiony

Lech Wałęsa jest już po szczepieniu przeciwko koronawirusowi. Jako 77-latek jest w grupie seniorów, którzy mogą się szczepić. Były prezydent krok po kroku relacjonował na Facebooku, jak przebiegało przygotowanie do szczepienia i samo szczepienie. Po sieci krążą zdjęcia. Ludzie, którzy je zobaczyli, są mocno zaniepokojeni wyglądem Wałęsy.

Od 25 stycznia trwają w Polsce szczepienia osób w wieku 70 lat lub więcej przeciwko COVID-19. Do tej grupy Polaków zalicza się Lech Wałęsa, który ma 77 lat. We wtorek rano były prezydent udał się do szczepienie, a całą procedurę relacjonował w Internecie. Na Facebooku Lech Wałęsa pokazał, jak krok po kroku, doszło do szczepienia. Noblista udał się do punktu szczepień w NZOZ "Jaskółka", jak sam napisał, na personel tego miejsca "zawsze można liczyć". Tuż przed podaniem szczepionki z Wałęsą został przeprowadzony wywiad zdrowotny. Wszystko przeszło pomyślnie:  - Dziękuję, udało się - skomentował Wałęsą po szczepieniu i pochwalił się całą serią zdjęć, które zobaczysz w naszej galerii: 

Zmizerniały Lech Wałęsa się zaszczepił. Ludzie zaniepokojeni

Ludzie jednak zauważyli, że były prezydent jest na twarzy nieco zmieniony. Jedni dopatrzyli się w nim strachu przed szczepieniem, inni uznali, że najwyraźniej  schudł: - Niech już się pokaże trochę słońca, bo jakoś blado Pan wygląda.. zdrowia i uśmiechu życzę Panie Prezydencie!!; Przy każdym odchudzaniu twarz poważnieje; wow- super Pan wyglada- widac dieta dziala- pozdr; Nie widać u Pana zachwytu na twarzy w oczekiwaniu na ta szczepionkę - komentowali internauci. 

SPRAWDŹ>>>Koszmar Macierewicza! Młody senator chce go dopaść?! Żarty się skończyły

Express Biedrzyckiej - Krzysztof Bosak: Wiem co czuje kobieta w ciąży z chorym dzieckiem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE