Dobromir Sośnierz

i

Autor: Marek Kudelski/Super Express Dobromir Sośnierz

Wcześniej dodał znaczy post

Kolejny wielki powrót do Konfederacji! Tym razem to Dobromir Sośnierz

2023-07-31 13:02

Konfederacja coraz częściej chwali się politykami, którzy postanowili wrócić do partii. Niedawno jej lider Sławomir Mentzen mówił o powrocie Przemysława Wiplera, a teraz ogłasza kolejną nowinę. Jak się okazuje, ponownie do Konfederacji dołączył Dobromir Sośnierz.

Konfederacja ma powody do świętowania! Nie tylko dołączyła do nich była posłanka Suwerennej Polski Anna Siarkowska ale też wrócił do nich Przemysław Wipler. Warto też przypomnieć, że powitali w swoich szeregach syna prezesa NIK Mariana Banasia, Jakuba Banasia. Z kolei o powrocie byłego członka Wolnościowców Dobromira Sośnierza nieoficjalnie słyszano od kilku tygodni. W końcu wiadomość została oficjalnie potwierdzona.

- Po wielu perypetiach do Konfederacji wraca Dobromir Sośnierz! Jeden z najbardziej wolnościowych posłów tej kadencji. Będzie walczył o mandat w Siedlcach. Powodzenia, Dobromir! – napisał Sławomir Mentzen na Twitterze, dodając wspólne zdjęcie przy stoliku.

Zaledwie kilka godzin wcześniej, Dobromir Sośnierz w nocy z 30 na 31 lipca dodał na Facebooku post, w którym poinformował o opuszczeniu koła Wolmościowców. - Od dłuższego czasu jest jasne, że ja i Artur Dziambor mamy mocno rozbieżną wizję partii i zdecydowanie niekompatybilne zdolności koalicyjne. Jest też już przesądzone, że Wolnościowcy nie są w stanie wystawić niezależnych list w nadchodzących wyborach. Cały Zarząd zgodnie uznał, że w tej sytuacji nasze drogi się rozchodzą – napisał polityk.

Tak mieszka Dobromir Sośnierz. Maskotki na łóżku, gitara i Dziambor na półce.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany