stuhr kaczyński

i

Autor: Art Service / Super Express & Maciej Witkowski/Reporter stuhr kaczyński

Kaczyński o zatrzymaniu Stuhra

Kaczyński ostro o Stuhrze. Prezes PiS nie przebierał w słowach

2022-10-22 22:01

Lider PiS w sobotę wieczorem spotkał się z mieszkańcami Przemyśla na Podkarpaciu. Wcześniej odwiedził Jedlicze koło Krosna. Szef PiS skomentował m.in. sprawę potrącenia motocyklisty przez Jerzego Stuhra. Po zatrzymaniu przez policję znany aktor wydmuchał 0,7 promila alkoholu. — Trzeba zrzucić z siebie ten głoszony przez przeciwników, przez tych tak zwanych celebrytów, ten kompleks niższości — stwierdził Jarosław Kaczyński podczas spotkania z sympatykami partii w Przemyślu.

Kaczyński o Stuhrze

Prezes PiS przebywa z wizytą na Podkarpaciu. W ramach objazdu po Polsce dziś Kaczyński spotkał się z mieszkańcami Przemyśla w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej.

— Trzeba być silnym, trzeba zrzucić z siebie ten głoszony przez przeciwników, przez tych tak zwanych celebrytów, ten kompleks niższości. Ten Stuhr. To, że on tam wypił i jechał... no... ale to, że on opowiada, że on się po polsku wstydzi mówić, bo to wstyd na Zachodzie. No to jest skandal. Żeby jego "zbrodnie" się ograniczyły do tego 0,7 promila, to już... — zakończył Kaczyński, a sala zareagowała śmiechem i brawami.

Przeprosiny Stuhra

17 października w godzinach popołudniowych na krakowskich alejach Mickiewicza doszło do wypadku — kierowca lexusa potrącił 44-letniego motocyklistę. Po zatrzymaniu przez policję wydmuchał on 0,7 promila alkoholu. Szybko w mediach pojawiła się informacja, że sprawcą jest znany aktor. We wtorek wieczorem w mediach społecznościowych ukazał się wpis Macieja Stuhra, który opublikował treść oświadczenia jego ojca.

"Nie ukrywam, że wydarzenia ostatniej doby były druzgoczące dla mnie i mojej rodziny. Pozwólcie, że tą drogą przekażę Państwu oświadczenie mojego Taty" — napisał Maciej Stuhr.

Sonda
Jarosław Kaczyński na TikToku. Powinien założyć własne konto?
Forum w Karpaczu 2022: Piotr Najbuk