Jak sobie radzi?

Joanna Senyszyn bardzo cierpiała. Musiała iść pod nóż

2023-08-02 5:00

Ostatnio Lewica nie domaga w przedwyborczych sondażach, ale się nie poddaje i dzielnie walczy o poparcie wyborców. Dobry przykład młodszym kolegom daje posłanka Joanna Senyszyn (72 l.), która zaledwie dwa tygodnie po operacji kolana, o kulach pojawiła się na mównicy sejmowej. I to 11 razy w trakcie jednego posiedzenia! [GALERIA ZDJĘĆ]

- W piątek będę miała zdejmowane szwy, a przez trzy tygodnie muszę asekuracyjnie chodzić o kulach - mówi nam posłanka Joanna Senyszyn, którą spotkaliśmy na sejmowych korytarzach, jak dzielnie radziła sobie mimo kłopotów z nogą.

Senyszyn: "Ból był nieznośny"

Jak mówi, niecałe dwa tygodnie temu musiała się poddać operacji artroskopowej kolana, bo ból dokuczał już nieznośnie. Po zabiegu w błyskawicznym tempie dochodzi jednak do zdrowia. - Już dzień po operacji nie brałam leków przeciwbólowych - chwali się. - Rehabilitacja przebiega pomyślnie, jeszcze dwa tygodnie i będę mogła kule odrzucić. Wrócę już do pełnej sprawności - cieszy się posłanka.

O kulach na sejmowej mównicy

Na razie jednak musi na siebie szczególnie uważać, choć nie daje sobie taryfy ulgowej. Na ostatnim, piątkowym,  posiedzeniu Sejmu Joanna  Senyszyn spędziła w poselskiej ławie cały dzień i aż 11 razy pojawiała się na mównicy. Niejeden młodzieniaszek mógłby pani poseł pozazdrościć energii.

W naszej GALERII możesz zobaczyć, jak posłanka Joanna Senyszyn radziła sobie o kulach w drodze do Sejmu i już w trakcie obrad na Wiejskiej.

Politycy od Kuchni - Joanna Senyszyn
Sonda
Czy chodziłeś kiedyś o kulach?