Joanna Scheuring-Wielgus

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express

Joanna Scheuring-Wielgus chce ciepłego posiłku dla każdego ucznia w Polsce

2022-08-09 20:20

Joanna Scheuring-Wielgus w ramach objazdów 100 powiatów polskich Lewicy postanowiła przedstawić Polkom i Polakom swój pomysł wsparcia dzieci i młodzieży z całego kraju. Zdaniem posłanki niezbędne jest wprowadzenie do szkół jednego ciepłego posiłku. Politycy tzw. opozycji również rozmawiają z mieszkańcami odwiedzonych miejscowości przede wszystkim o drożyźnie i inflacji.

Ciepły obiad dla każdego dziecka w szkole to pomysł Lewicy

Posłanka Lewicy Joanna Scheuring-Wielgus w rozmowie z "Super Expressem" opowiedziała o najnowszym pomyśle Lewicy wsparcia dla dzieci i młodzieży. Politycy z tej frakcji uważają, że potrzebne jest wprowadzenie jednego ciepłego posiłku dla każdego ucznia w jego placówce edukacyjnej. Ich zdaniem jest to dbałość o potrzeby najmłodszych w kraju europejskim. - My w ramach naszej trasy "Bezpieczna rodzina" przedstawiamy różne postulaty odnośnie tego, co powinno dać rodzinie bezpieczeństwo. Uważamy, że przez inflację i drożyznę jest ta sytuacja dość nieciekawa. Jednym z tych pomysłów jest ciepły posiłek dla każdego ucznia. Uważamy, że w XXI wieku żadne dziecko nie może chodzić głodne. Są takie dzieci, które mają w domu ciepły posiłek, jak wracają do domu, ale są takie dzieci, które ciepły posiłek mogą zjeść tylko w szkole - powiedziała posłanka Scheuring-Wielgus w rozmowie z "Super Expressem".

Poniżej galeria zdjęć Joanny Scheuring-Wielgus z mężem

Express Biedrzyckiej - Joanna Scheuring-Wielgus: Po nominacji Czarnka czuję się jakby ktoś dał mi z plaskacza
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają