Korwin-Mikke uzależniony od majsterkowania

i

Autor: archiwum prywatne Korwin-Mikke uzależniony od majsterkowania

Felieton "Super JKM!"

Janusz Korwin-Mikke znowu szokuje. Padły mocne zarzuty pod adresem UE

2022-10-18 10:35

"Tym niemniej w 1936 roku to pomoc faszystowskiego Królestwa Włoch i socjalistycznej III Rzeszy uratowała Hiszpanię przed wpadnięciem w łapy komunistów, trockistów, syndykalistów i innej czerwonej hołoty. Umożliwiło to Cud Gospodarczy i odrodzenie Hiszpanii..." - napisał w swym najnowszym felietonie JKM.

Hitlera

Tym niemniej w 1936 roku to pomoc faszystowskiego Królestwa Włoch i socjalistycznej III Rzeszy uratowała Hiszpanię przed wpadnięciem w łapy komunistów, trockistów, syndykalistów i innej czerwonej hołoty. Umożliwiło to Cud Gospodarczy i odrodzenie Hiszpanii... 

Paręnaście lat temu, gdy Porozumienie CENTRUM zmieniło się w PiS, ostrzegałem, że powstaje partia komunistyczna. Śmiano się za mnie, bo to przecież „Prawica”. Dziś już prawie wszyscy przyznają mi rację...Poniewczasie. Piszę to, bo w tej chwili oczy całego świata zwrócone są na Chiny. Dawniej cały świat patrzył na Londyn, Paryż, Berlin, Moskwę i Wiedeń, ale te czasy już dawno minęły. Obecnie Europa pod okupacją Unii jest pośmiewiskiem świata i nawet do poskromienia maleńkiej Serbii trzeba było w 1999 wzywać Stany Zjednoczone. 

Zabawne, bo Europejczycy jeszcze tego nie zauważyli!! W Parlamencie Europejskim dyskutuje się nad rezolucjami, których nikt nie zauważa. Czasem przebije się p. Sylwia Spurek żądając, byśmy jedli nóżki szarańczy i pietruszkę zamiast schabu... 50 lat temu śp.Xiǎo-Píng Dèng obalił w Chinach komunizm. Nazwę zachował  ideę zmienił o 180 stopni. W wyniku czego Chiny wprowadziły kapitalizm  i stały się najpotężniejszym państwem świata. Niestety: w 2013 do władzy doszedł JE Jìn-Píng Xí. Jestem jednym z nielicznych ludzi, którzy zadali sobie trud przeczytania programowego referatu  JE Jìn-Pínga Xí. I orzekłem, że Chiny pójdą w złym kierunku. Dziś znów wszyscy przyznają mi rację... Tragedia polega na tym, że obecnie cały świat opanowuje Imperium Zła. Zaciekli zwolennicy komunizmu, ale posługujący się już nie robotnikami, lecz wyznawcami LGBTQZ, feministkami, weganami, ekologami „walczącymi z Globalnym Ociepleniem” i maniakami każącymi nawet 5-letnim dzieciom wstrzykiwać szczepionkę. Choć ani jedno dziecko nie umarło na CoViD! (pardon: w USA jedno...). To, co wyczyniają Chińczycy u siebie wola o pomstę do Nieba. Podobnie jak to, co u siebie robiła III Rzesza Niemiecka. Jednak nasza szansa polega na tym, ze socjaliści i komuniści biją się między sobą. 

Oceniam, że groźba wprowadzenia przez Unię Europejską w Polsce obowiązkowej nauki homoseksualizmu, wydawania miliardów na „walkę z Globalnym Ociepleniem”, wprowadzania kolejnych lock-downów i zmuszania nas do jedzenia tłustych pędraków jest realna. Natomiast szansa, że będą to robiły Chiny  jest mała. Dlatego liczę na JE Jìn-Pínga Xí... 

Janusz Korwin-Mikke: To co zrobił Putin jest kretynizmem