Jan Maria Jackowski, ppłk Krzysztof Przepiórka, Borys Budka

i

Autor: Daniel Dmitriew / Forum, ART SERVICE/SUPER EXPRESS, TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS

"Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy"

Jan Maria Jackowski i ppłk Krzysztof Przepiórka gośćmi "Expressu Biedrzyckiej". W "Sednie Sprawy" Borys Budka

2022-09-28 19:29

W czwartek 29 września 2022 roku Kamila Biedrzycka w programie "Express Biedrzyckiej" gościć będzie Jana Marię Jackowskiego oraz podpułkownika Krzysztofa Przepiórkę. W programie "Sedno Sprawy" Jacek Prusinowski porozmawia z Borysem Budką.

W czwartkowym "Expressie Biedrzyckiej" gośćmi Kamili Biedrzyckiej będą Jan Maria Jackowski oraz Krzysztof Przepiórka.

Jan Maria Jackowski to polski polityk, pisarz, dziennikarz, historyk, doktor nauk humanistycznych, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej III kadencji, przewodniczący Rady m.st. Warszawy w latach 2004–2005, członek Trybunału Stanu w latach 2005–2007, od 2011 senator VIII, IX i X kadencji.

Krzysztof Przepiórka to podpułkownik rezerwy, absolwent Wyższej Szkoły Wojsk Zmechanizowanych. 20 lat służby w siłach specjalnych. Jeden z pierwszych żołnierzy GROM-u. Były dowódca grupy szturmowej, uczestnik operacji antyterrorystycznych na Bliskim Wschodzie. Instruktor technik antyterrorystycznych, spadochroniarstwa, strzelectwa, narciarstwa.. Prezes Fundacji Byłych Żołnierzy Jednostek Specjalnych GROM.

Gościem Jacka Prusinowskiego w programie "Sedno Sprawy" będzie Borys Budka.

Borys Budka to polski prawnik, nauczyciel akademicki, samorządowiec i polityk, radca prawny, doktor nauk ekonomicznych. Poseł na Sejm VII, VIII i IX kadencji (od 2011), w 2015 minister sprawiedliwości, w latach 2016–2020 i od 2021 wiceprzewodniczący, a w latach 2020–2021 przewodniczący Platformy Obywatelskiej, w latach 2019–2020 i od 2021 przewodniczący klubu parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej.

Sonda
Oglądasz "Express Biedrzyckiej"?
Express Biedrzyckiej - Włodzimierz CIMOSZEWICZ: Kaczyński jest zakładnikiem Ziobry
Nasi Partnerzy polecają