Kamila Biedrzycka

i

Autor: Express Biedrzyckiej/YOUTUBE

"Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy"

Gośćmi Kamili Biedrzyckiej będą: Marcin Kierwiński z PO i prof. Antoni Dudek. W "Sednie Sprawy": Rafał Bochenek

2023-08-20 13:02

Już jutro w poniedziałek (21.08) o godzinie 8:45 Kamila Biedrzycka w programie "Express Biedrzyckiej" gościć będzie Marcina Kierwińskiego z PO oraz prof. Antoniego Dudka. W programie "Sedno Sprawy" Jacek Prusinowski porozmawia z Rafałem Bochenkiem z PiS. Programy będzie można obejrzeć również na stronie głównej SE, kanale SE w serwisie YouTube oraz Facebooku. O czym będą rozmawiać zaproszeni goście z prowadzącymi?

Gośćmi Kamili Biedrzyckiej będą: poseł KO Marcin Kierwiński oraz prof. Antoni Dudek

Trwa kampania wyborcza, do wyborów coraz bliżej. Politycy ruszyli w Polskę, ale to nie na przyszłości skupiają się na wiecach wyborczych i merytorycznych punktach programów wyborczych, a na rozliczeniu co, kto zrobił lub nie zrobił kiedy rządził. Najbardziej gorące tematy z ostatnich dni to sens przeprowadzenia referendum, pytania, które chce zadać rząd, a także przygarnięcie przez Donalda Tuska na listy KO, lidera Agrounii Michała Kołodziejczaka.

O ocenę działań i plany na wygraną kampanię zapyta prowadząca Kamila Biedrzycka. 

W "Sednie Sprawy": Rafał Bochenek

Jacek Prusinowski prowadzący program "Sedno Sprawy" zapyta polityka o bieżącą kampanię wyborczą. Trwa wymiana ciosów pomiędzy politykami PiS i PO, walka staje się coraz bardziej brutalna. Polityk przede wszystkim będzie pytany o układankę na listach wyborczych, plany na kampanię wyborczą i ocenę bieżących wydarzeń politycznych. 

Programy będzie można obejrzeć również na stronie głównej SE, kanale SE w serwisie YouTube oraz Facebooku. 

Zapraszamy!

Sonda
Czy PiS stworzy po wyborach koalicję z Konfederacją?
Nasi Partnerzy polecają