Kamila Biedrzycka

i

Autor: Express Biedrzyckiej/YOUTUBE

"Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy"

Gośćmi Kamili Biedrzyckiej będą: Bartosz Arłukowicz i prof. Andrzej Rychard . W "Sednie Sprawy": Robert Telus

2023-09-12 19:57

Już jutro w środę o godzinie 8:45 Kamila Biedrzycka w programie "Express Biedrzyckiej" gościć będzie Bartosz Arłukowicza z PO oraz prof. Andrzeja Rycharda. W programie "Sedno Sprawy" Jacek Prusinowski porozmawia z RobertemTelusem ministrem rolnictwa. Programy będzie można obejrzeć również na stronie głównej SE, kanale SE w serwisie YouTube oraz Facebooku. O czym będą rozmawiać zaproszeni goście z prowadzącymi?

Gośćmi Kamili Biedrzyckiej będą:Bartosz Arłukowicz i prof. Andrzej Rychard

Trwa kampania wyborcza, do wyborów coraz bliżej. Politycy ruszyli w Polskę, ale to nie na przyszłości skupiają się na wiecach wyborczych i merytorycznych punktach programów wyborczych, a na rozliczeniu co, kto zrobił lub nie zrobił kiedy rządził. Najbardziej gorące tematy z ostatnich dni to festiwal obietnic podwyżek dla różnych grup społecznych. Zaproszeni goście ocenią programy wyborcze, plany na wygraną kampanię. Nie zabraknie również pytania o stosunki polsko-ukraińskie, po zdecydowanym działaniu rządu ws. ukraińskiego zboża.   

W "Sednie Sprawy": Robert Telus

Jacek Prusinowski prowadzący program "Sedno Sprawy" przede wszystkim poruszy temat embarga na zboże. Wiadomo, że to kończy się 15 września (piątek). Prowadzący zapyta o dalsze kroki polityki rolnej. 

Programy będzie można obejrzeć również na stronie głównej SE, kanale SE w serwisie YouTube oraz Facebooku. 

Zapraszamy!

Ekspress Biedrzyckiej prof. Siewierska-Chmaj
Sonda
Czy uważasz, że "100 onkretów na 100 dni" KO sprawi, że ekipa Donalda Tuska wygra wybory?