Biedrzycka

i

Autor: PAWEŁ DĄBROWSKI / SUPER EXPRESS Biedrzycka

Oglądajcie

Express Biedrzyckiej NA ŻYWO. Goście: Marek Borowski oraz płk Andrzej Kruczyński

2023-01-04 17:29

Czwartek, 5 stycznia, najlepiej rozpocząć od poznania opinii na bieżące tematy. Najlepszą okazją do tego będzie kolejny program z cyklu „Express Biedrzyckiej”. Tym razem gośćmi dziennikarki „Super Expressu” będą: Marek Borowski oraz płk Andrzej Kruczyński. Nowy rok obfituje w gorące tematy: batalia między kolicjantami ws. KPO, drożyzna, skuteczne ataki Ukraińców gromiących rosyjskich żołnierzy, dostawy czołgów do Polski, ambitny plan zbrojeniowy Polski, na ten rok, czy ceny paliw, to główne tematy, które obecnie rozpalają opinię publiczną.

Opinie na bieżące tematy

W kolejnym odcinku Ekspressu Biedrzyckiej, dziennikarka porozmawia na żywo, w studiu, z Markiem Borowskim, byłym ministrem finansów. Pomimo, że to początek roku, gorących tematów nie brakuje. Marek Borowski z perwnością będzie pytany o kwestię cen paliw i fuzji Orlenu z Lotosem, paktu senackiego.

Kamila Biedrzycka porozmawia z Markiem Borowskim o  konsekwencji utrzymania stóp procentowych na dotychczasowym poziomie. Co to oznacza dla kredytobiorców i gospodarki. Senator skomentuje również dzisiejsze spotkanie premiera z Solidarną Polską i sprawę KPO.

Z kolei pułkownik Kruczyński odniesie się do ostatnich wydarzeń na froncie - obrony Bachmutu, ataków Ukraińców na rosyjskich żołnierzy, a także przesuwania wojsk rosyjskich w kierunku Krymu. Były komandos oceni program zbrojeniowy Polski i dzisiejsze dostawy czołgów. Być może odniesie się również do napięcia między Serbią, a Kosowem. Kruczyński jako komandos GROM brał udział w misji na Bałkanach. 

Express Biedrzyckiej - dr hab. Tomasz SŁOMKA
Sonda
Czy obawiasz się, że rząd nie poradzi sobie z kryzysem energetycznym i będziemy marznąć w zimę?