WOJNA na klaty europosłów PiS! "Karol, pakuj jak ja!"

2020-09-05 5:43
Porównanie klat: Ryszard Czarnecki VS Karol Karski
Autor: Paweł Dąbrowski Porównanie klat: Ryszard Czarnecki VS Karol Karski

Znany z dbania o kondycję fizyczną europoseł Ryszard Czarnecki (57 l.) daje rady swojemu młodszemu koledze z Brukseli Karolowi Karskiemu (54 l.) i namawia: - Karol, pakuj i ćwicz jak ja! - mówi Czarnecki.

Europoseł PiS Karol Karski wypoczywał ostatnio na plaży w Serocku. Kiedy zdjął koszulkę można było jednak zauważyć kilka zbędnych kilogramów. Dlatego jego kolega, europarlamentarzysta Ryszard Czarnecki wprost namawia go do wspólnych ćwiczeń! - Namawiam Karola, żeby poszedł w moje ślady i pakował niemal codziennie. Nawet możemy się umówić na wspólne ćwiczenia, oczywiście, jeśli wytrzyma kondycyjnie. A po ćwiczeniach zaproszę go na partię szachów, bo umysły też trzeba ćwiczyć – powiedział nam Ryszard Czarnecki.

ZOBACZ TAKŻE: Europoseł Czarnecki przyłapany bez koszulki! OSTRO zasuwa! [DUŻO ZDJĘĆ!]

Super Raport 04.09 (Goście: Piotr Zgorzelski - wicemarszałek Sejmu, Słąwomir Neumann - PO oraz Sławomir Sierakowski - Krytyka Polityczna)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE