Dramat młodego polityka. Właśnie trafił do szpitala. Przeszedł operację

2022-01-11 16:40
Paweł Szramka
Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS, SHUTTERSTOCK Paweł Szramka

Paweł Szramka ( 33 l.) właśnie trafił do szpitala. Polityk związany z kołem poselskim Polskie Sprawy borykał się z problemami zdrowotnymi już wcześniej. Jednak dopiero teraz udało mu się dostać na blok operacyjny, aby zawalczyć o swoje zdrowie. Jakiś czas temu w rozmowie z "SE" Szramka opowiadał, co się stało i że czeka go operacja.

"SE" pisał jakiś czas temu o charytatywnym meczu, w którym udział wziął Paweł Szramka ( 33 l.). Aktywność sportowa w szczytnym celu zakończyła się wówczas dla Szramki niefortunnie. - Udałem się oczywiście do ortopedy, który zlecił rezonans, ale już podczas pierwszego badania stwierdził, że kolano jest bardzo niestabilne. Potwierdziły się obawy i wynik rezonansu wskazał na uszkodzenie więzadła krzyżowego przedniego oraz pobocznego piszczelowego. Czekają mnie przynajmniej dwie operacje i długa rehabilitacja - wyjawił nam jakiś czas temu. 

Wszystko wskazuje na to, że Paweł Szramka trafił właśnie do szpitala, aby poddać się operacji, która poprawi komfort jego życia. W serwisie społecznościowym Szramka zamieścił zdjęcie, w którym prosi obserwatorów o to, aby trzymali kciuki za pozytywne zakończenie operacji. 

"Za chwilę wjeżdżamy na blok operacyjny. Trzymajcie kciuki" - napisał na Facebooku Szramka kierując apel do obserwatorów. Miejmy nadzieję, że zabieg przebiegł pozytywnie i polityk będzie mógł w krótkim okresie wrócić do Sejmu, aby kontynuować swoją prace na rzecz Polski. 

Express Biedrzyckiej - Władysław Kosiniak-Kamysz: Polski Ład to bajzel. Trzeba wyrzucić do kosza to cholerstwo
Sonda
Czy Paweł Szramka jest według Ciebie dobrym politykiem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE