Biedrzycka /Prusinowski

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express &Tomasz Radzik/Super Express Biedrzycka /Prusinowski

Zapraszamy do oglądania

Dr Mirosław Oczkoś, dr Mirosław Grabowski oraz ppłk Krzysztof Przepiórka w "Expressie Biedrzyckiej". Krzysztof Gawkowski w "Sednie sprawy"

2023-09-21 19:07

Dr Mirosław Oczkoś, dr Mirosław Grabowski oraz ppłk Krzysztof Przepiórka będą gośćmi porannego programu "Express Biedrzyckiej" emitowanego w piątek 22 września. Start rozmowy na żywo o godz. 9:07 na You Tube oraz na kanale "Super Expressu". Natomiast w "Sednie sprawy" gościem Jacka Prusinowskiego będzie poseł Lewicy Krzysztof Gawkowski.

"Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy"

W piątek 22 września 2023 roku czeka nas przyjemność obejrzenia kolejnych odcinków programów na żywo "Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy". O godzinie 9.07 rozpocznie się kolejny już odcinek programu "Express Biedrzyckiej". To poranna produkcja SE o charakterze informacyjno-publicystycznym. Rozmowy na żywo prowadzi Kamila Biedrzycka. Jej gośćmi będą w piątek 22 września  dr Mirosław Oczkoś, dr Mirosław Grabowski oraz ppłk Krzysztof Przepiórka. Natomiast gościem Jacka Prusinowskiego w programie "Sedno sprawy" będzie numer jeden na listach wyborczych Nowej Lewicy w Bydgoszczy poseł Krzysztof Gawkowski. Zarówno w jednym, jak i w drugim programie poruszone zostaną gorące bieżące tematy. Programy można obejrzeć na kanale "Super Expressu" na Platformie You Tube.

K. GAWKOWSKI: NIE MIAŁBYM PROBLEMU Z PREMIEREM TUSKIEM

Quiz. Co wiesz o wyborach parlamentarnych? Bez 5/10 lepiej nie głosuj!

Pytanie 1 z 10
Kto może wziąć udział w wyborach parlamentarnych?
Nasi Partnerzy polecają