Debata o Polsce. Prowadzący Jan Złotorowicz

i

Autor: SE/Artur Hojny

Dyskusja w studiu "Super Expressu"

Czy PiS zablokuje rząd Donalda Tuska? "Debata o Polsce" już 3 grudnia. Znamy listę uczestników

2023-12-03 0:22

W najbliższą niedzielę, 3 grudnia 2023 roku, o godz. 18:00 odbędzie się kolejna "Debata o Polsce" organizowana przez "Super Express". W rozmowie wezmą udział przedstawiciele wszystkich klubów parlamentarnych oraz przedstawiciel Kancelarii Prezydenta. "Debatę o Polsce" można będzie obejrzeć na kanale SE na YouTube i na SE.pl.

Zapraszamy na kolejną debatę z cyklu "Debata o Polsce". W niedzielę, 3 grudnia, o godz. 18 kolejna porcja publicystyki w najlepszym wydaniu. W debacie udział wezmą przedstawiciele komitetów wyborczych, które dostały się do Sejmu X kadencji, a także przedstawiciel Kancelarii Prezydenta RP.

Tematów do rozmowy nie zabraknie, zwłaszcza, że zostało tylko ok. 10 dni do głosowania nad wotum zaufania dla nowego rządu Mateusza Morawieckiego, a nowa koalicja sejmowa jest gotowa do przejęcia władzy. W Sejmie są już pierwsze efekty uzgodnień koalicji - m.in. przywrócono finansowanie procedury in vitro oraz powołano nowego Rzecznika Praw Dziecka.

W niedzielnej "Debacie o Polsce" 3 grudnia wezmą udział:

  • Marek Jakubiak - Kukiz '15
  • Grzegorz Napieralski - Koalicja Obywatelska
  • Rafał Kasprzyk - Polska 2050
  • Miłosz Motyka - Polskie Stronnictwo Ludowe
  • Katarzyna Ueberhan - Lewica
  • Witold Tumanowicz - Konfederacja

Debatę poprowadzi Jan Złotorowicz, pierwszy zastępca redaktora naczelnego "Super Expressu" i gospodarz programu "Raport Złotorowicza". Zapraszamy do oglądania!

Sonda
Jak oceniasz nowy rząd Mateusza Morawieckiego?