Jacek Ozdoba

i

Autor: Art Service/Super Express Jacek Ozdoba

Mocna riposta

Cymański przeprasza za Ozdobę, a Ozdoba… Ale się oburzył!

2023-06-18 20:59

Tadeusz Cymański uznał, że należy przeprosić za post wiceministra klimatu Jacka Ozdoby, który zakpił z lidera PO Donalda Tuska. To jednak nie spodobało się wiceministrowi, który ostro zripostował Tadeusza Cymańskiego. Padły ostre słowa!

Tadeusz Cymański odniósł się do posta opublikowanego przez Jacka Ozdobę na Twitterze. Przypomnijmy, że wiceminister klimatu napisał „Polska 1 – Tusk 0”, nawiązując do wyniku meczu Polska-Niemcy. Na wpis zareagował nawet były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek. – Przepraszam, co to za debil? – napisał.

O tę sytuację Tadeusz Cymański został zapytany na antenie Polsat News. - Ja bym się pod tym nie podpisał. Nie oburzam się, tylko jest mi strasznie smutno, że tak powiedział. Mam przywilej lat i niestety nikt nie jest impregnowany i takie niedobre wypowiedzi, złe wypowiedzi, w wykonaniu każdej formacji zdarzą się będą się zdarzać – stwierdził.

- Ja mogę przeprosić tych, którzy się poczuli tym dotknięci. Mamy swoje zdanie na temat polityki tej pomiędzy krajami, narodami. Ale nikt przytomny nie będzie dolewał oliwy do ognia – dodał Tadeusz Cymański i stwierdził, ze post Jacka Ozdoby był niestosowny.

Jacek Cymański najwyraźniej uznał, ze przeprosiny nie są konieczne i postanowił zripostować kolegę na Twitterze. - Poseł Cymański lubi przepraszać - to ja przeproszę za Tadka. Jako poseł, z ustami pełnymi frazesów, nic nie robił i był bierny w sprawach wrażliwych społecznie – napisał wiceminister.

- Dlatego nie żałujemy, że odszedł. Najgorzej jak słowa rozchodzą się z czynami – dodał na końcu posta. Jak widać Jacek Ozdoba nie stroni ani mocnych żartów pod adresem opozycji ani mocnych słów skierowanych do kolegów z rządu.

Oni byli kiedyś posłami w PO i w PiS. Poznajesz ich? 13/15 to marzenie!

Pytanie 1 z 15
Oni byli kiedyś posłami w PO i w PiS. Poznajesz ich? Kto jest na zdjęciu:
Janusz Palikot
Wieczorny Express Lempart, Ferenc
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany