Mateusz Morawiecki

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express

Urocze

Córka premiera Morawieckiego zaszalała na wakacjach. Szykują się zmiany. Premier już wie

2023-08-05 19:38

Premier Mateusz Morawiecki mimo wielu zajęć politycznych i spotkań z wyborcami, nie zapomina o rodzinie. W sobotę wrzucił na Facebooka urocze zdjęcie, na którym widać jego córkę Magdę otoczoną przez króliki. - „Chyba wiem, z jakim zwierzątkiem Madzia wróci z obozu do domu” – napisał premier.

Rodzina Morawieckich się powiększy?

Premier Morawiecki i jego żona Iwona mają dwoje dorosłych dzieci i dwoje w wieku szkolnym. Starsza córka Aleksandra niedawno wyszła za mąż, młodsza Madzia przebywa na wakacyjnym obozie. I właśnie do Madzi premier napisał wzruszający post w mediach społecznościowych. Pod zdjęciem córki w otoczeniu królików Mateusz Morawiecki dodał wpis.- „Poranne zdjęcia od Madzi. Chyba wiem, z jakim zwierzątkiem Madzia wróci z obozu do domu. Kocham Cię córeczko” – napisał Mateusz Morawiecki na Facebooku.

To nie pierwszy raz jak premier z czułością zwraca się do córki. Po występie Madzi w Teatrze Roma w musicalu "Station" w zeszłym roku, również zamieścił w sieci urocze zdjęcie i napisał na Facebooku - „Jeśli nie znajdę na koniec tygodnia czasu dla moich Bliskich to uznaję go za zmarnowany. A dziś dla całej naszej rodziny wyjątkowy dzień. Nasza córka Madzia wystąpiła w musicalu Station w Teatrze Roma. Cóż mogę powiedzieć? Ojcostwo to wspaniała sprawa. Zwłaszcza w takich momentach. Jestem dziś najszczęśliwszym i najbardziej dumnym z ojców” – napisał premier

Sonda
Kogo wolisz: Mateusza Morawieckiego czy Donalda Tuska?
Wieczorny Express - Suchoń Motyka