Adam Feder

i

Autor: Sergiusz Woźny

Debata Komentery

Co za SCENY na bazarze! Rzuciła się na szyję TUSKOWI i zaczęła całować. „Za PO żyło się lepiej!”. Komentery Debata Polaków

2023-09-26 20:31

Nie będzie debaty między Jarosławem Kaczyńskim a Donaldem Tuskiem, ale za to ich wyborcy co tydzień, aż do wyborów ścierają się na argumenty na bazarze Wolumen w Warszawie. To pierwszy taki cykl debat w Polsce! Debata Polaków na bazarze, którą prowadzi Adam Feder z Komenterów! Oglądajcie w czwartek, 28 września, o godz. 20 na kanale "Super Expressu" na YouTube, profilu SE na Facebooku oraz na SE.pl.

Już w czwartek, 28 września, o godz. 20.00 kolejna odsłona "Debaty Polaków" Adama Federa z Komenterów. Czy Polska pod rządami PiS to dobre miejsce do życia? Czy Polacy są szczęśliwi? A może z sentymentem wspominają czasy, kiedy Polską rządziła PO z Donaldem Tuskiem na stanowisku premiera? Adam Feder zaprosił do rozmowy na ten temat Polaków z bazaru Wolumen w Warszawie.

„Kocham Tuska!”, zakrzyknęła kobieta, po czym rzuciła się na tekturową podobiznę lidera PO i zaczęła ją całować. Takie sceny tylko w "Super Expressie"! Oglądajcie Komentery w trybie wyborczym, czyli Debatę Polaków już 28 września, o godz. 20.00 na kanale "Super Expressu" na YouTube i naszym profilu na Facebooku oraz na SE.pl.

KOMENTERY zapowiedź Debaty Polaków cz. 2.
Sonda
Czy PiS wygra najbliższe wybory?
Nasi Partnerzy polecają