Co Andrzej Duda nosi na nadgarstku? Sekretny symbol. Ekspert wyjaśnia jego znaczenie

2022-03-31 13:31
Andrzej Duda
Autor: PREZYDENT.PL Andrzej Duda

Prezydent Andrzej Duda raczej nie szokuje strojem. Zwykle nosi ciemne garnitury z dobrze dobranymi krawatami. Duda nie nosi biżuterii. Jednak ostatnio dało się zauważyć, że na nadgarstku prezydent ma sznurkowe bransoletki. Co oznacza? Specjaliści wzięli ją pod lupę i zanalizowali. Wychodzi na to, że to ważny symbol.

Andrzej Duda prezentuje elegancki styl. Na oficjalnych wystąpieniach pojawia się w dobrze skrojonych garniturach, białych koszulach i stonowanych krawatach. Zawsze jest ubrany zgodnie z przyjętymi zasadami. Brak u niego jakiejkolwiek ekstrawagancji w stroju. Gdy widzimy nieraz Dudę w bardziej prywatnych sytuacjach, jak np. w czasie zakupów lub wyjazdów do Krakowa, to także prezydent nie zaskakuje. Zwykle nosi ciemne ubrania, sportowe bluzy lub kurtki, nie szaleje ani z krojami, ani z kolorami czy wzorami. Podobnie jeśli chodzi o dodatki. Tych prezydent Duda raczej nie używa. Jednak ostatnio zauważono u niego na nadgarstku sznurkowe bransoletki. Widać je np. na zdjęciu prezydenta z najstarszą Polka z Odessy, której właśnie nadano polskie obywatelstwo, ale też na zdjęciach z początku marca.

Andrzej Duda z sekretną ozdobą na ręku. Co oznacza? 

Co oznaczają wspomniane bransoletki? W rozmowie z nami projektant Daniel Jacob Dali przyznał:

- Moda to nie tylko ubranie, ale również akcesoria. Od wieków nam towarzyszą i każde z nich ma swoje własne znacznie, np. obrączki, które są symbolem małżeństwa. Ostatnio prezydent Andrzej Duda został sfotografowany z dwoma plecionymi bransoletkami. Taki bransoletki to nie tylko dodatek do stylizacji, ale również mogą symbolizować podarunek od kogoś ważnego dla nas lub jakieś szczególne miejsce, z którego je przywieźliśmy. Bransoletki mogą przypominać nam o ukochanej osobie bądź nas motywować do wyznaczonego celu. Kolor ma również duże znacznie. Kolory, które nosi prezydent mają nam wiele do powiedzenia. Pomarańczowy jest symbolem bezpieczeństwa, a czarny wyższość, godność i pewność siebie.

Nasz Ekspert dodał, że symbolika bransoletek daje ważny sygnał: - Z pewnością Andrzej Duda jest po stronie stworzenia bezpieczeństwa w Polsce i czuje się w swojej roli pewny siebie. To bardzo mądre posunięcie ze strony Dudy, aby dyskretnie przekazać ważne aspekty, jak i dodać koloru do jego garniturowych stylizacji.

NIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ PRZESTAWIAJĄCA STYL PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY:

Sonda
Podoba Ci się styl Andrzeja Dudy?
Express Biedrzyckiej - Michał Kamiński: Duda rozpoczyna nowy rozdział swojej prezydentury
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE