Agnieszka Gozdyra

i

Autor: @AGozdyra/ FACEBOOK Agnieszka Gozdyra

Chamski atak na SEKSOWNĄ gwiazdę Polsatu. "Nie ma męża, śpi z...". Jej reakcja POWALA!

2020-09-28 9:26

Jak tak można?! Żeby sięgać po takie argumenty, chyba trzeba naprawdę być mocno sfrustrowanym. Jeden z popularnych użytkowników Twittera, kibic piłkarski, pokłócił się w mediach społecznościowych z seksowną gwiazdą Polsatu - popularną dziennikarką Agnieszką Gozdyrą. Mężczyzna zdecydowanie przesadził! Wszystko zaczęło się od... selekcjonera naszej kadry Jerzego Brzęczka. Emocjonalna reakcja Gozdyry powala.

Po tym, gdy okazało się, że Jerzy Brzęczek jest zarażony koronawirusem, niektórzy zaczęli stroić sobie z tej nieprzyjemnej sytuacji żenujące żarty. - W końcu jakiś pozytywny wynik w pracy selekcjonera - napisał jedenz popularnych wśród kibiców piłkarskich użytkowników Twittera. Po tych "dowcipnych" słowach nie wytrzymała Agnieszka Gozdyra. - Nagromadzenie podłości pod informacją o chorobie selekcjonera przebija wszystko. Żenadometr wywaliło już dawno. Warto się temu przyjrzeć, by dostrzec, co się stało z polskim społeczeństwem - zdiagnozowała sytuacje prowadząca program "Skandaliści". Później kibic bronił się zaciekle. - Rozumiem, że brak argumentów zabolał poważną dziennikarkę, ale żeby aż do tego stopnia, by wyciągać pewną wypowiedź z kontekstu - ripostował. Jeden z  jego kolegów spytał w kontekście wpisu Gozdyry, " kim w ogóle jest ta baba?". 

CZYTAJ TAKŻE: Paskudnie ZADRWILI z Kaczyńskiego i jego kota. Ta GRAFIKA wywoła DZIKA FURIĘ w PiS

Po chwili internetowy adwersarz Gozdyry się zagalopował i kolejny raz przekroczył granice dobrego smaku. - Odpowiem ci, jak kiedyś moi koledzy o byłej matematyczce. Nie ma męża, śpi z kotem, mieszka z tatą - napisał. Tego Agnieszka Gozdyra nie mogła zostawić. Jej reakcja po prostu powala. Krótko, zwięźle i na temat. - Nie zaczepiaj mnie, człowieku. Mój ojciec nie żyje od niemal 20 lat, o reszcie nie masz pojęcia. Żegnam - odpowiedziała hejterowi seksowna dziennikarka Polsatu. 

Polityczny spacer - Radosław Fogiel
Nasi Partnerzy polecają