Były prezydent narzeka na rodzinę

Lech Wałęsa nazywa żonę Danutę "największą pijawą". Ale dlaczego?!

Choć pandemia koronawirusa się skończyła i Lech Wałęsa (79 l.) może swobodnie latać po świecie i zarabiać na wykładach, to jednak wciąż nie odbił się od dna! Mało tego! Były prezydent narzeka, że musi finansować rodzinę. - Żona to największa pijawa – zaznacza w rozmowie z „Super Expressem” Lech Wałęsa.

Wczoraj Mikołajki, a już niedługo święta Bożego Narodzenia, prezenty, choinka. A jak będzie w gdańskim domu Lecha Wałęsy i jego żony Danuty? Czy będą podarki i świąteczny nastrój? - Ja nie mam pieniędzy! - mówi nam na wstępie legendarny twórca „Solidarności” Lech Wałęsa.

Pustki w kieszeniach byłego prezydenta. Lech Wałęsa ujawnia w "Super Expressie": Zbankrutowałem

I choć były prezydent podróżuje po świecie - w ostatnim czasie był m.in. w Stanach Zjednoczonych - i zarabia pieniądze, to jednak nie podniósł się jeszcze finansowo po pandemii na tyle, aby sprawiać prezenty rodzinie. W rozmowie z "Super Expressem" smutno przyznaje, że pieniądze go opuściły.

- Zbankrutowałem. Ale powoli się podnoszę. Takie dziury mi się porobiły, a ja mam za dużą rodzinę. I mnie szantażują, i jaki mam wybór? Muszę im dawać pieniądze – opowiada nam zmartwiony Lech Wałęsa.

Założyciel "Solidarności" skarży się na rodzinę. Tak wyciągają od niego kasę 

Były prezydent ujawnia, jak jego najbliżsi zwracają się do niego i drążą temat pieniędzy. - Mówią do mnie tak: Stary, ty musisz mieć pieniądze, i nie gadaj, że nie masz! Tak mi mówi rodzina. I muszę im dawać. Wszyscy tak robią. A żona to największa pijawa! - kwituje w rozmowie z „Super Expressem” były prezydent Lech Wałęsa. 

Poniżej galeria ze zdjęciami Lecha Wałęsy wraz z małżonką Danutą:

Sonda
Czy Danuta Wałęsa była dobrą Pierwszą Damą?
Minister Czarnek wprost skomentował doniesienia o "premii" dla piłkarzy: Zasłużyli na pochwałę, ale 30 mln to byłby jednak, przepraszam, ale skandal

Czy premier Morawiecki rządzi jeszcze samodzielnie?

Były premier mocno w to wątpi. POSŁUCHAJ!

Listen to "Morawiecki nie jest niestety suwerennym premierem, zależy od szefa z Nowogrodzkiej - Marek Belka. EXPRESS BIEDRZYCKIEJ" on Spreaker.