Stanisław Karczewski, Grzegorz Braun

i

Autor: Piotr Grzybowski, Beata Olejarka/SE Stanisław Karczewski, Grzegorz Braun

Braun wyleci z Sejmu?! Karczewski wie, jak to zrobić

Dawno nic tak nie połączyło posłów z różnych stron sceny politycznej, jak zachowanie Grzegorza Brauna (54 l.). Politycy od lewa do prawa nie zostawiają suchej nitki na pośle Konfederacji. – Powinien wylecieć z Sejmu i odejść z polityki! – grzmi w rozmowie z „Super Expressem” senator PiS Stanisław Karczewski (66 l.).

Zawrzało po bulwersujących słowach posła Grzegorza Brauna. Poseł Konfederacji dostał najwyższą możliwą karę finansową, a prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie groźby karalnej skierowanej pod adresem ministra Adama Niedzielskiego.

Nie przegap:

Grzegorz Braun straci ponad 62 tys. zł! Prokuratura wszczęła śledztwo

- Braun nie chce przeprosić Niedzielskiego. Mówi o bestialstwie i zbrodni przeciw ludzkości

Zamurowało mnie, jak usłyszałem te słowa posła Brauna. To były niedopuszczalne, naganne, godne potępienia, haniebne słowa, które nigdy nie powinny paść w parlamencie – mówi nam były marszałek Senatu.

Polityk PiS nie ma wątpliwości, że kariera polityczna Grzegorza Brauna powinna się już zakończyć. – Polityk wypowiadający tego typu słowa powinien złożyć mandat i zniknąć ze sceny politycznej, powinien wylecieć z Sejmu i odejść z polityki! – podkreśla Stanisław Karczewski.

Sonda
Jak oceniasz zachowanie Grzegorza Brauna?
Skandal w Sejmie! Braun do Niedzielskiego: "Będziesz pan wisiał"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE