Sławomir Mentzen

i

Autor: Terlecki fot. facebook.com/Sławomir Mentzen

Polityczna kariera

Brat Sławomira Mentzena wchodzi do polityki! "Chcę masakrować lewaków"

2023-01-16 17:08

Tomasz Mentzen, brat Sławomira Mentzena idzie w ślady brata i wchodzi do polityki. Jest kandydatem z ramienia partii Nowa Nadzieja (dawniej KORWiN). Będzie startował w prawyborach do Sejmu. W mediach społecznościowych pojawił się jego pierwszy spot wyborczy.

Tomasz Mentzen wchodzi do polityki. Start w prawyborach

Tomasz Mentzen, prywatnie brat Sławomira Mentzena idąc w ślady brata - wchodzi do polityki. Jest członkiem partii Nowa Nadzieja (dawniej KORWiN) i ma w planach start w prawyborach do listy Konfederacji w wyborach do Sejmu.

W związku z kiełkującą karierą polityczną Tomasz Mentzen - za pośrednictwem mediów społecznościowych - opublikował swój pierwszy spot wyborczy. Wideo ma zachęcić do oddania na niego głosu w prawyborach, które odbędą się 20 stycznia 2023 roku w Hotelu Copernicus w Toruniu o 19:00

"Życia nie oszukam, jeżeli chcę przywrócić w Polsce normalność, to muszę najpierw wygrać prawybory Nowa Nadzieja w Toruniu. Jestem jednym z czterech kandydatów, dlatego bardzo proszę o Państwa poparcie. Aby wziąć udział w głosowaniu należy do 16 stycznia zarejestrować się przez formularz (link w komentarzu) oraz wpłacić 20 zł darowizny na Nową Nadzieję. Prawybory odbędą się 20 stycznia o 19:00 w Hotelu Copernicus w Toruniu. Po prawyborach spotykamy się na afterparty w Pubie Mentzen" - poinformował na Facebooku Tomasz Mentzen.

Kontrowersyjny spot wyborczy. "Chcę masakrować lewaków"

Spot wyborczy nawiązuje do znanej sceny z filmu "Chłopaki nie płaczą" w której jeden z bohaterów tłumaczy swojemu towarzyszowi "jak trzeba żyć". 

Odpowiadając na postawione przez siebie pytanie "co chce w życiu robić" Tomasz Mentzen odpowiada "masakrować lewaków" a jako zawód, który mu to umożliwi wymienia bez wahania - zawód posła. 

W spocie wyborczym wystąpił gościnnie brat aspirującego polityka - Sławomir Mentzen, prezes partii Nowa Nadzieja. 

Sonda
Czy podoba Ci się spot wyborczy Tomasza Mentzena?
Mentzen: "Naszym celem jest, byśmy uzyskali realny wpływ na politykę państwa polskiego" [Sedno Sprawy]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany