Tak zmieniła się Beata Szydło od czasów premierowania

i

Autor: Artur Hojny 2018

Beata Szydło bawiła się na weselu. Była premier robiła furorę wśród gości

2021-07-11 20:20

Poseł Rafał Bochenek (35 l.) i jego ukochana Aleksandra czekali na to, aby się pobrać od kwietnia. Pandemia pokrzyżowała im plany, ale w końcu w miniony piątek wzięli ślub. Na ślubie Bochenka nie mogło zabraknąć byłej premier Beaty Szydło, która towarzyszyła parze młodej w najważniejszym dniu w ich życiu. Bochenek był przecież rzecznikiem w rządzie Szydło.

Beata Szydło świetnie bawiła się na weselu państwa Bochenków: Rafała i pięknej Aleksandry. Była premier wybrała na weselną stylizację jasny strój, który w tropikalne upały pozwala odetchnąć skórze. W rozmowie z "Faktem" Bochenek wyjawił, dlaczego do ślubu i wesela doszło dopiero teraz. - Musieliśmy z Olą przełożyć ślub na lipiec, bo chcieliśmy zaprosić naszych przyjaciół, wszystkie dla nas ważne osoby, które lubimy, kochamy, a w kwietniu to nie było możliwe. Trochę poczekaliśmy, ale się opłacało. Wesele było bardzo udane – powiedział w rozmowie z gazetą poseł. I dodał: – Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo wszystko był tak, jak sobie to wymyśliliśmy! - podsumował szczęśliwy Bochanek. Pozostaje nam życzyć panu młodemu wszystkiego najlepsze. 

Kim właściwie jest Rafał Bochenek? Przypomnijmy, że Bochenek 2016 roku został on powołany na funkcje rzecznika prasowego rządu Beaty Szydło. W 2017 roku został odwołany z tej funkcji. W 2018 roku z list PiSu został wybrany do sejmiku województwa małopolskiego. Został też przewodniczącym tego gremium. 

Express Biedrzyckiej - Krzysztof Kwiatkowski: Rząd sam prosi się o kłopoty. Pieniądze z Unii zagrożone
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE