Barbara Nowacka, 2021r.

i

Autor: Waldemar Skoczny/SUPER EXPRESS Barbara Nowacka, 2021r.

Barbara Nowacka z głębokim dekoltem. Co za kształty, zobaczcie te skarby! [FOTO]

2021-06-20 10:52

Barbara Nowacka ochoczo poparła Paradę Równości, która 20 czerwca przeszła ulicami Warszawy. Aktywiści LGBT po raz kolejny przyjechali do stolicy, by zamanifestować swoją walkę o równe prawa dla mniejszości seksualnych. Barbara Nowacka tuż przed rozpoczęciem pochodu wrzuciła na swoje konto na Instagramie niezwykle ponętne zdjęcie. Trudno oderwać wzrok od jej obfitego biustu. Zobaczcie koniecznie.

Wczorajsza Parada Równości, która przeszła ulicami Warszawy, przebiegała w spokojnej atmosferze. Aktywiści LGBT po raz kolejny przyjechali do stolicy, by podkreślić jak ważna jest walka o prawa mniejszości seksualnych i to, jak radzić sobie z przejawami homofobii. Na tegorocznej Paradzie Równości pojawił się m.in. Rafał Trzaskowski. - Niech to będzie święto otwartości, tolerancji i szacunku, którego podstawowy cel jest jeden - żebyśmy wszyscy czuli się w naszym kraju i w naszym mieście jak u siebie - podkreślił stolicy. - Witam Warszawę kolorową, uśmiechniętą. Warszawę tolerancyjną. Parada to święto całej społeczności LGBT+, ale to również święto wszystkich, którzy są tolerancyjni. Wszystkich, którzy są uśmiechnięci. Wszystkich, którzy patrzą w przyszłość. Wszystkich, którzy chcą, aby Warszawa była dla wszystkich - mówił potem Rafał Trzaskowski.

Swego poparcia Paradzie Równości udzieliła również Barbara Nowacka. Posłanka wrzuciła na swoje konto na Instagramie niezwykle ponętne zdjęcie, gdzie pokazała okazały biust. - Widzimy się na Paradzie Równości dziś od 14 w Warszawie :) Weźcie wodę, nakrycie głowy i siły do działań na rzecz praw wszystkich osób! - podpisała. Jej post szybko zebrał ponad dwa tysiące lajków.

Biust Nowackiej robi furorę! Takiego DEKOLTU w Sejmie nie widziano już DAWNO!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE