Była pierwsza dama na zakupach

Jolanta Kwaśniewska poszła przymierzyć płaszcz. Nagle stało się coś niebywałego! Wielkie WOW [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2022-12-12 7:28

Była pierwsza dama Jolanta Kwaśniewska (67 l.) nadal żyje jak prawdziwa dama! Dlatego też wybiera ekskluzywne miejsca i w nich szuka modowych perełek. Ostatnio podczas zakupów jednak doszło do niecodziennej sytuacji. Kwaśniewska poszła przymierzyć płaszcz , a wyszła z butiku z ... bukietem białych róż!

Jolanta Kwaśniewska ubiera się w drogich butikach

Chociaż Aleksander Kwaśniewski (68 l.) przestał sprawować urząd prezydenta 17 lat temu, to jego żona Jolanta wciąż dla wielu Polek pozostaje ikoną stylu. Nic dziwnego, w końcu ubiera się w najbardziej eleganckich i najdroższych sklepach, a przez to jest wzorem do naśladowania przez elegantki.

Tak Jolanta Kwaśniewska wystroiła się na wyjście. Skradła wszystkie spojrzenia

Bukiet kwiatów zamiast płaszcza

Ostatnio nasz fotoreporter zauważył ją podczas zakupów w stolicy. W jednym z ekskluzywnych butików Jolanta Kwaśniewska przymierzała płaszcz. Nie wiemy, czy zdecydowała się na jego zakup, ale ze sklepu wyszła za to z bukietem pięknych białych róż. Czy był to prezent od wielbiciela, czy od właściciela sklepu - tego nie wiadomo, jednak z pewnością najbardziej popularna była pierwsza dama wiedzie wciąż bajkowe życie! W końcu nie każdy wraz z zakupów z miłym upominkiem.

Wezwali nagle Olę Kwaśniewską na spotkanie z królową. Po latach wspominała to ze wzruszeniem

Aleksander Kwaśniewski: Polska powinna być bardziej aktywna we wspieraniu Ukrainy
Sonda
Która z pań była twoim zdaniem najlepszą pierwszą damą?

Czy Polacy na pewno chcą czterodniowego tygodnia pracy?

Posłuchaj rozmowy z Adrianem Zandbergiem.

Listen to "Ponad POŁOWA POLAKÓW popiera nasze rozwiązanie - Adrian Zandberg o czterodniowym tygodniu pracy. RAPORT WALCZAKA" on Spreaker.