Antoni Macierewicz

i

Autor: Marcin Gadomski/Super Express Antoni Macierewicz

Antoni Macierewicz ma piękną córkę! Mamy jej zdjęcia. Niesamowite podobieństwo! Skóra zdjęta z taty

2021-02-12 19:33

Antoni Macierewicz znany jest przede wszystkim jako bezkompromisowy polityk PiS. W ostatnich latach zajmuje się przede wszystkim katastrofą smoleńską, wcześniej natomiast tropił wszelkiej maści agentów. O życiu prywatnym i rodzinie Antoniego Macierewicza wiele nie wiadomo. Udało nam się ustalić, że były szef MON ma córkę! O tym się raczej nie mówiło. Mało tego, wiceprezes PiS ma też wnuki. Kim jest córka Antoniego Macierewicza, Aleksandra Wesołowska? Zobacz jej zdjęcia w naszej galerii. To skóra zdjęta z taty.

Antoniego Macierewicza zna każdy, kto choć w minimalnym stopniu interesuje się polityką. Marszałek senior w przeszłości był m.in. szefem MON i MSW. Okazuje się, że ten niezwykle barwny polityk PiS ma żonę Hanną Natorę-Macierewicz i piękną córkę Aleksandrę Wesołowską, z której Antoni Macierewicz może być naprawdę dumny. Nie dość, że jest ona bardzo podobna do ojca, to jeszcze odnosi wielkie sukcesy zawodowe. W zeszłym roku ogłoszono, że Aleksandra Wesołowska została liderką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Córka byłego ministra obrony narodowej jest biochemikiem, a specjalizuje się w laktotechnologii, czyli badaniu i wykorzystywaniu mleka kobiecego. Wesołowska jest także współzałożycielką Fundacji Bank Mleka Kobiecego. Córka Antoniego Macierewicza znakomicie połączyła pracę zawodową, działalność w fundacji i wychowywanie aż czwórki dzieci.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Lempart się wyspowiadała! Nic nie ściemniała, szczerze wyznała, jak jest. Straszna prawda ujawniona!

ZOBACZ ZDJĘCIA ALEKSANDRY WESOŁOWSKIEJ W NASZEJ GALERII (NA PIERWSZEJ FOTCE WIDAĆ ANTONIEGO MACIEREWICZA Z ŻONĄ)

CZYTAJ TEŻ: Przedsiębiorca zachęca słynną kurator Nowak: "Zobaczy pani penisa. Warto"

Co ciekawe, córka Antoniego Macierewicza kontynuuje rodzinne tradycje naukowe. Biochemikiem był też dziadek Aleksandry Wesołowskiej - Zdzisław Macierewicz. Ojciec zdecydował się na politykę. Aleksandra Wesołowska od niej wyraźnie stroni. 

Kim jest z wykształcenia Macierewicz? Padniesz, jak się dowiesz czego się uczył
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE