Agata Duda

i

Autor: KPRP

Anna Komorowska demaskuje Agatę Dudę! Kto by się spodziewał?

2021-10-26 22:47

Agata Duda, choć już od 7 lat jest pierwszą damą, budzi skrajne emocje. Jedni ją uwielbiają i uważają za ikonę stylu, inni woleliby, aby była bardziej widoczna oraz by częściej zabierała głos w najważniejszych dla Polaków sprawach. Teraz Anna Komorowska demaskuje swoją następczynię!

Agata Duda nie pojawiła się na manifestacji "Mamy na granicę. Miejsce dzieci nie jest w lesie", na której nie zabrakło innych pierwszych dam: Jolanty Kwaśniewskiej i Anny Komorowskiej. Danuta Wałęsa z powodów zdrowotnych nie mogła osobiście pojawić się na granicy, ale wsparła akcję. Bogna Janke w rozmowie z Radiem Zet wytłumaczyła, czemu Agata Duda nie towarzyszyła swoim poprzedniczkom: chodziło o brak oficjalnego zaproszenia, ale nie tylko. Na głowie obecnej pierwszej damy jest mnóstwo obowiązków. - Przed spotkaniem z kołami gospodyń wiejskich miała spotkanie z finalistami konkursu chopinowskiego. Z jednego spotkania biegła na drugie. Byłam świadkiem tego, bo akurat byłam przed gabinetem pana prezydenta. W tym momencie pani prezydentowa wybiegła z sali kolumnowej i mówiła, że musi się spieszyć. To jest osoba bardzo zapracowana - mówiła Janke. O całą sytuację została zapytana Anna Komorowska w programie "Newsroom". - Ja zaproszona tak samo jak pani Duda, stawiłam się. A czemu pani Duda nie przyjechała, nie wiem, nie chcę spekulować - odpowiedziała, demaskując Agatę Dudę.

Sprawdź: Pracownica Andrzeja Dudy wyjawiła, co robi pierwsza dama! Ogromna awantura

W naszej galerii możesz zobaczyć kreację Agaty Dudy podczas Konkursu Chopinowskiego.

- Wydaje mi się, że można trochę spuścić z majestatu i kierować się sercem niż doszukiwać się delegacji, która przyszła zapraszać. Anna Komorowska ma jednak nadzieję, że obecna pierwsza dama przyłączy się jeszcze do działań wspierających migrantów. - Nigdy nie jest za późno na współdziałanie w słusznej sprawie - dodała żona Bronisława Komorowskiego. Wspomniała też moment, w którym Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie. - Kiedy wybory wygrał Andrzej Duda, spotkałam się z Agatą Dudą i zaproponowałam jej, że jestem do dyspozycji, gdyby chciała skorzystać z mojej pomocy. Przez 7 lat nie było reakcji - opowiedziała Anna Komorowska.

Zobacz: Jolanta Kwaśniewska po latach zdradziła, jak potraktowali ją koledzy po kadencji męża. Mistrzowska riposta

Sonda
Jak oceniasz działalność Agaty Dudy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE