Skoki narciarskie

Andrzej Duda z całych sił zagrzewał skoczków do walki! Zobaczcie jak kibicował w Zakopanem

2023-01-15 20:10

Prezydent Andrzej Duda kibicował w niedzielę zawodnikom uczestniczącym w konkursie indywidualnym Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem; po zakończeniu rywalizacji wręczył nagrody zwycięzcom, pogratulował też Dawidowi Kubackiemu, który w konkursie zajął drugie miejsce.

Konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem

Dawid Kubacki zajął drugie miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Wygrał Norweg Halvor Egner Granerud, a trzecie miejsce zajął Austriak Stefan Kraft. Kubacki nadal prowadzi w klasyfikacji generalnej cyklu. Granerud okazał się lepszy od Polaka o zaledwie 1,1 pkt. Kraft od zwycięzcy był gorszy o 9,2 pkt. Rywalizację w Zakopanem z trybun oglądał prezydent Andrzej Duda. Prezydent Andrzej Duda kibicował zawodnikom uczestniczącym w konkursie indywidualnym Pucharu Świata w skokach narciarskich.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni i z całego serca gratulujemy i dziękujemy panu Dawidowi Kubackiemu" – mówił prezydent po zawodach. Relacjonował, że wręczając nagrodę i gratulując powiedział Dawidowi Kubackiemu: +panie Dawidzie jestem niezwykle dumny, że mogę po raz kolejny, po Wiśle, uścisnąć panu dłoń na podium+. "To naprawdę piękny dzień" – podkreślił Andrzej Duda. Jak dodał, to wspaniale, że jedno z trzech najwyższych miejsc zajął polski zawodnik, choć Dawidowi Kubackiemu do zwycięstwa zabrakło 1,1 pkt. "Bardzo się cieszymy i bardzo dziękujemy naszym zawodnikom" – zaznaczył prezydent.

Sonda
Czy chciałbyś obejrzeć skoki narciarskie na żywo?
Adam Małysz po konkursie drużynowym w Zakopanem 2023

Andrzej Duda nagle przypomniał sobie o konstytucji?

Posłuchaj gorącej dyskusji w studiu Super Expressu!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany