Aleksandra Kwaśniewska pożałuje? "Wkradło się zdjęcie bez filtra"

2021-11-02 9:45
Aleksandra Kwaśniewska
Autor: AKPA Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska pilnie strzeże kulis swojego życia prywatnego. Dziennikarka rzadko pokazuje, co się u niej dzieje i wstawia zdjęcia tylko wtedy, gdy chce się czymś pochwalić. Ostatni z jej postów jednak wywołał ogromne poruszenie wśród fanek.

Aleksandra Kwaśniewska postanowiła pokazać na swoim Instagramie, jak przyszykowała się na halloweenową imprezę. Z tej okazji postawiła na nieco upiorny makijaż, nawiązujący do słynnych calaveras, czyli czaszek cukrowych. To wywodzący się z Meksyku motyw, wykorzystywany w czasie tamtejszego Święta Zmarłych. Córka Jolanty Kwaśniewskiej mocno podkreśliła oczy ciemnymi cieniami i pióropuszem rzęs, do tego zamalowała na czarno nos i narysowała sobie uśmiech jak u trupiej czaszki. Jej mąż, Kuba Badach, postawił na nieco prostszy, czarno-biały makijaż, który nadał mu mrocznego wyglądu black metalowca. Pod fotografią od razu pojawiło się mnóstwo komplementów: "Ty kobieto nawet jako upiór wyglądasz pięknie", "Strasznie pięknie wyglądacie", "Nie wolno tak ładnie wyglądać w Halloween. W przyszłym roku, proszę się bardziej postarać" - czytamy. Nie zabrakło też kilku zabawnych, ale też nieco złośliwych ocen. "Oj! Przypadkiem weszło zdjęcie bez filtra?" - pyta internautka. Pojawiły się także głosy od osób, które świętowanie Halloween się nie podoba, bowiem nie jest chrześcijańskie. W komentarzach rozgorzała żywa dyskusja na ten temat, jednak mimo wszystko Aleksandra Kwaśniewska na pewno nie żałuje, że pochwaliła się tą szczególną stylizacją!

Sprawdź: Kinga Rusin we Wszystkich Świętych pisze o umieraniu i wali w PiS! Potworne słowa

W naszej galerii możesz zobaczyć szałowe nogi Aleksandry Kwaśniewskiej.

Sonda
Brałeś kiedyś udział w halloweenowej imprezie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE