Poczta

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express, archiwum prywatne Poczta

Agnieszka Głazek boi się powrotu do pracy. Naczelniczka poczty zauważa kolejne problemy

2022-06-10 11:12

Agnieszka Głazek, naczelniczka poczty w Pacanowie udzieliła wywiadu Onetowi. To właśnie jej zwolnienia domagał się były już minister Michał Cieślak. - Nie spodziewałam się, że ta sytuacja będzie miała taki wymiar. Powtórzę jeszcze raz, że walczyłam o swoje miejsce pracy. Chciałam po prostu wrócić na pocztę i nie być karana za coś, co moim zdaniem nie powinno mieć takiego rozgłosu - przekazała portalowi Głazek.

Agnieszka Głazek, naczelniczka poczty w Pacanowie w rozmowie z Onetem odniosła się do dymisji ministra Michała Cieślaka, który złożył rezygnację z piastowanej funkcji tuż po tym, jak rozpętała się prawdziwa burza dotycząca kobiety. Głazek przebywa obecnie na urlopie. 

O dymisji pana ministra już mi doniesiono. Dziś też miałam kilka telefonów w tej sprawie. A przed południem zadzwonił do mnie pan dyrektor z informacją, że zostaję przywrócona na stanowisko i wracam normalnie do pracy 13 czerwca - przekazała Onetowi. 

Głazek podkreśliła, jak ważną rolę w sprawię odegrali znajomi, którzy ją wspierali

- Ulgę, ale zarazem strach. Strach dlatego, że nie wiem, czego się spodziewać po powrocie do pracy, jak będą się na mnie zapatrywać mieszkańcy. Co do moich znajomych, którzy wspierali mnie cały czas, to nie mam wątpliwości, że są za mną - stwierdziła.

Naczelniczka poczty w Pacanowie boi się wrócić do pracy 

Kobieta jednak wyraziła wątpliwość, jak oceniają ja inni. Ci, którzy nie są jej znajomymi.

- Nie wiem, jak będzie z resztą grupy społecznej. Nie wiem też, czy faktycznie mogę spać spokojnie, że mam to miejsce pracy i że to się w przyszłości nie zmieni. Nie wiem, czy nie będzie różnych szykan na moją osobę - powiedziała i dodała. - Boję się trochę tego powrotu. Chciałabym wrócić do pracy normalnie, na spokojnie i żyć tak, jak do tej pory. Chociaż słyszałam już, że znowu podnieśli nam stopy procentowe - podsumowała naczelniczka poczty w Pacanowie.

Express Biedrzyckiej 09.06 (Janusz Steinhoff, gen. Mieczysław Bieniek, dr hab. Renata Mieńkowska-Norkiene) Sedno Sprawy: Marek Suski
Sonda
Jak oceniasz zachowanie ministra Michała Cieślaka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają