Monika Olejnik, Piotr Kraśko

i

Autor: Marcin Wziontek/Super Express, Łukasz Gągulski/Super Express

A jednak, Monika Olejnik i Piotr Kraśko znowu razem! To jest już pewne

2021-12-10 8:14

Monika Olejnik i Piotr Kraśko znów razem! Znani dziennikarze postanowili ponownie połączyć siły i wziąć udział w akcji charytatywnej, wspierającej potrzebujące dzieci. Sprawa jest bardzo ważna i oboje liczą na to, że widzowie TVN pomogą. Dziennikarze wystosowali ważny apel. To już kolejny raz, gdy Olejnik i Kraśko pojawili się w parze.

Gdy w wakacje TVN24 obchodził swoje 20-lecie, zorganizowany został wielki koncert, w czasie którego na scenie pojawili się razem Monika Olejnik i Piotr Kraśko. Dziennikarze współprowadzili koncert i nie unikali tematów politycznych, do których nawiązywali. Kpili z niektórych sytuacji i wbijali szpilki obecnej władzy. Oboje doskonale czuli się w duecie: doskonale rozumieli i dopełniali. Teraz Monika Olejnik i Piotr Kraśko znów postanowili działać razem. Pojawili się we dwoje, jako ambasadorzy akcji TVN "Podaruj misia". To coroczna akcja charytatywna, którą prowadzi stacja, a pomoc skierowana jest do najmłodszych. W tym roku wszyscy ci, którzy zakupią pluszowego misia w ramach akcji, wesprą budowę pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży. Olejnik i Kraśko razem opowiadali o akcji na kanapach Dzień Dobry TVN.

Zobacz: Piotr Kraśko skazany. Ależ podpadł 

A jednak, Monika Olejnik i Piotr Kraśko razem! Ważna sprawa

Monika Olejnik jeszcze po wspólnym występie przeżywała, że działa z Kraśką: - Ostatnio z Piotrem występowaliśmy na scenie w Sopocie. A teraz na wyjątkowej scenie Fundacja TVN w ramach pięknej akcji #podarujmisia. Zawsze z każdego miejsca powtarzamy na wszystkie możliwe sposoby - NIE JESTEŚMY OBOJĘTNI! Nie jesteśmy obojętni na problemy psychiczne dzieci i młodzieży! Fundacja TVN wybuduje pierwsze w Polsce Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży na terenie Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Przez 20 lat przekazaliśmy ponad 250 milionów na cele charytatywne, m.in. na remonty szpitali, klinik, zakup karetek pogotowia - napisała na Instagramie. 

CZYTAJ>>>Agata Duda olśniła w Katarze! Pierwsza dama wyglądała jak modelka z wybiegu

NIŻEJ ZOBACZYCIE ZDJĘCIA, KTÓRE POKAZUJĄ, JAK MIESZKA MONIKA OLEJNIK

Sonda
Kto jest lepszym dziennikarzem według Ciebie: Olejnik czy Kraśko?
Tak ćwiczy Monika Olejnik
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE