Paweł Szramka napisał książkę

i

Autor: JACEK DOMINSKI/REPORTER; FACEBOOK/Paweł Szramka Paweł Szramka napisał książkę

Znany polityk napisał książkę. Wyjaśnia, czy zamierza skończyć z polityką. O czym jest?

2022-05-05 11:59

Wielu polityków decyduje się na to, aby podzielić się ze swoimi wyborcami informacjami, które dotyczą sfery poza polityką. Jedną z takich osób jest niewątpliwie Paweł Szramka ( 33 l.), który napisał książkę. Młody poseł powiedział nam, dlaczego właściwie zdecydował się na to, aby wydać na świat swoje literackie dzieło?

Wygląda na to, że Paweł Szramka ( 33 l.) skupia się nie tylko na polityce i zwierzętach( jest wolontariuszem w schronisku dla bezdomnych zwierząt przyp. red.). Były poseł ugrupowania Kukiz'15, a obecnie koła poselskiego Polskie Sprawy postanowił podzielić się z wyborcami swoją wiedzą dotyczącą wystąpień publicznych. Wszak na sejmowej mównicy Szramka wielokrotnie ma okazję szlifować swój talent mówcy. W rozmowie z "SE" poseł Szramka opowiada, w jakim celu napisał książkę i jaki jest motyw przewodni rzeczonej.

Od kilku lat bardzo poważnie zacząłem zajmować się tematem wystąpień publicznych. Analizowałem przemowy swoje, a także innych osób. Szczególnie zwracałem uwagę na reakcje słuchaczy. To fascynujące jak wiele rzeczy, o których często zapominamy, lub nie mamy o nich pojęcia, wpływa na odbiorców. Zagłębiłem się bardzo mocno w ten świat. Przeczytałem wiele książek, skorzystałem z warsztatów najlepszych mówców i trenerów. To znacząco podniosło poziom mojej wiedzy. Właśnie wiedzą i doświadczeniem chciałem podzielić się z czytelnikami - mówi nam i dodaje. - Wiele osób ma obawy przed wystąpieniami. Myślę, że moja książka pomoże pokonać trudności z tym związane - podsumowuje wątek dotyczący książki. 

Poseł Szramka nie wytrzymał. Mówił o "żywych tarczach". Kryzys na granicy

Pytanie o to, czy zamierza wziąć udział w nadchodzących wyborach odpowiada jasno. - Na pewno jest we mnie chęć dalszej działalności politycznej. Jest wiele do zrobienia. Widzę niedociągnięcia praktycznie w każdej dziedzinie zarządzania państwem. Jednak jeszcze nie wiem, czy wystartuję w kolejnych wyborach. Czas szybko płynie więc już w całkiem niedalekiej przyszłości, wszystko się wyjaśni - przekonuje Szramka. 

Paweł Szramka odwołany z ważnej funkcji. “Decyzji nie uzasadniono”

Sedno Sprawy - Piotr Zgorzelski
Sonda
Czy Paweł Szramka jest według Ciebie dobrym politykiem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE