Wołodymyr Zełenski, Wladimir Putin

i

Autor: AP Wołodymyr Zełenski, Wladimir Putin

Brutalna wizja

Zełenski bezwzględnie o śmierci Putina! Jak według niego zginie?

2023-03-05 16:35

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski nie opuścił kraju w najbardziej dramatycznych momentach i ani na chwilę nie przestał wierzyć w zwycięstwo Ukrainy w starciu z Rosją. Teraz wypowiedział się na temat śmierci prezydenta Rosji Władimira Putina. Zdradził, jaki przewiduje dla niego zgon.

Wołodymyr Zełenski nie zamierza ustępować Rosji. Cały czas motywuje rodaków i żołnierzy oraz prosi o wsparcie Zachodu. W jednym z wywiadów prezydent Ukrainy stwierdził, ze reżim budowany przez Władimira Putina rozpadnie się od środka, a kluczowym momentem będzie zamordowanie prezydenta Rosji. Według niego zabije go osoba z bliskiego otoczenia, na przykład jeden z oficerów KGB. Pytany o to,kiedy może dojść za zabójstwa Władimira Putina, nie mógł wskazać konkretnej daty. Podkreślił jednak, ze musi znaleźć się konkretny powód czy pretekst, by tego dokonać. - Mięsożercy zjedzą mięsożercę (...) potrzebny jest jedynie powód, żeby uzasadnić ten czyn (...) Znajdą powód, aby zabić mordercę. Czy tak się stanie? Tak. Kiedy? Tego nie wiem – słyszymy Wołodymyra Zełenskiego w dokumencie upamiętniającym wybuch wojny na Ukrainie 24 lutego 2022 roku. Już wcześniej mówił, że śmierć Władimira Putina będzie się wiązała z końcem wojny, do tej pory jednak nie mówił, jak miałby zginąć przywódca Rosji.

Władimir Putin choruje?

W sieci można znaleźć wiele spekulacji na temat zdrowia Władimira Putina. Ten pilnie strzeże wszelkich wiadomości o swoim zdrowiu, jednak nagrania, na których go widać, prowokują wiele plotek. Jego sposób poruszania się na przykład ma wskazywać na ukrywaną chorobę Parkinsona, inni zaś mówią o chorobie nowotworowej. Jak na razie jednak brak jest oficjalnych informacji na temat stanu zdrowia prezydenta Rosji.

Sonda
Wierzysz, że wojna na Ukrainie skończy się w 2023 roku?
UkrALina - poseł Adam Szłapka pojechał z pomocą do Bachmutu
Listen on Spreaker.