Donald Tusk

i

Autor: ART SERVICE Donald Tusk

Tylko u nas

Z ostatniej chwili. Jest zgoda z PiS na debatę z Donaldem Tuskiem!

2023-09-01 12:48

Lider PO Donald Tusk od dawna zabiega o możliwość przeprowadzenia debaty ze swoim największym politycznym rywalem, prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Choć sam wicepremier nie ma ochoty na dyskusję, padła propozycja przeprowadzenia debaty z „jedynką” PiS z Warszawy.

Piotr Gliński jest "jedynką" PiS z Warszawy. Teraz ogłasza: Jestem gotowy do debaty z Tuskiem

Donald Tusk w końcu może się doczekać debaty! Choć woli do dyskusji nie wyraził nie Jarosław Kaczyński, a minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński. Jak powiedział w „Raporcie”, będzie to debata „jedynek” z Warszawy.

- Jarosław Kaczyński to polityk skuteczny, polityk wielkiej zmiany, który zrealizował wielkie projekty. Z drugiej strony mamy polityka, który uciekł z Polski pozostawiając najważniejszy urząd za wysokie apanaże. Nie przypominam sobie jednej rzeczy, którą by zrobił dla Polski będąc w Brukseli. [...] Jest on takim hejterem twitterowym. [...] Jestem gotowy do debaty z Tuskiem, nie boje się tej rozmowy czy starcia. W każdej chwili z panem przewodniczącym. Kiedyś próbował mnie zaczepić w sprawach kultury i wszedł na grabie – stwierdził minister.

Teraz czas, by lider PO podjął decyzję, czy zdecyduje się na takie starcie. - Ja mam ambicję uzyskać jak najlepszy wynik dla Polski. Ja się zajmuję polityką tylko i wyłącznie po to, żeby realizować dobro publiczne. Mogę zawsze na ten temat dyskutować, ile udało nam się zrobić przez ostatnie lata, ile ja zrobiłem w resorcie […] – mówił Piotr Gliński.

Co wiesz o Donaldzie Tusku. Pytanie numer 7 tylko dla wielkich znawców życia polityka!

Pytanie 1 z 15
Gdzie urodził się Donald Tusk?
R.FOGIEL: SENS MA DEBATA KANDYDATÓW NA PREMIERA
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany