Rafał Bochenek

i

Autor: KPRM, Domena Publiczna

Tylko u nas!

Wielkie zmiany w życiu nowego rzecznika PiS Rafała Bochenka! Zostanie ojcem, znamy imię dziecka

Rafał Bochenek ma powody do świętowania! Jak się okazuje, nowo powołany rzecznik PiS już niebawem zostanie szczęśliwym tatą. Tylko nam zdradził, jakie imię nada swojemu dziecku! Zawarł w tej sprawie z nietypową umowę ze swoją ciężarną żoną, Aleksandrą.

Narodziny nowego członka rodziny to zawsze wielkie wydarzenie dla całej rodziny. Przygotowania zaczynają się na długo przed porodem, a przyszli rodzice starają się jak najlepiej zadbać o każdy szczegół. Wielu z nich decyduje się poznać płeć dziecka, kiedy tylko staje się to możliwe. Tak samo postąpił Rafał Bochenek i jego żona! Para dowiedziała się, że na świat przyjdzie synek. Poród może wydarzyć się w każdej chwili! 24 listopada rzecznik PiS dostał informację, że poród jest tuż-tuz.  - Wczoraj godzinę przed moją konferencją moja żona wylądowała na porodówce – powiedział nam. Z przyszłą mamą zawarł umowę dotyczącą nadania imienia dla dziecka.  - Umówiliśmy się z żoną, że jeśli będzie córeczka, to ja wybiorę imię, a jeśli chłopczyk, to żona wybierze imię. I będzie chłopczyk. Imię? Tymoteusz – zdradził w rozmowie z „Super Expressem”. To imię pochodzenia greckiego, oznaczające „ten, który czci Boga”. Z kolei znak zodiaku małego Tymoteusza to Strzelec, co oznacza osobę bardzo energiczną, ciekawą świata i kreatywną. Teraz w rodzinie Rafała Bochenka nastąpią wielkie zmiany, a świeżo upieczony tata na pewno poświęci synkowi dużo czasu!

Sonda
Podoba Ci się imię Tymoteusz?
Szymon Hołownia o sukcesie Polski 2050: "Jest klient na nasz produkt, bo ludzie od 3 lat dopłacają do tego, by firma istniała" [Express Biedrzyckiej]
Nasi Partnerzy polecają