Wałęsa ma pomysł jak rozwiązywać spory. Pomysł jak z S. Lema

i

Autor: Barron Luis/Eyepix/ABACA/Abaca/East News Wałęsa ma pomysł jak rozwiązywać spory. Pomysł jak z S. Lema

Lech Wałęsa w Meksyku

Wałęsa ma sposób jak rozwiązywać spory. Pomysł jak z S. Lema

2023-02-11 8:59

-Polski noblista bywa częstym gościem w różnych krajach świata. Legenda „Solidarności” chętnie opowiada o swoich teoriach na temat geopolityki i dzieli się doświadczeniem z czasów obalania komunizmu w Polsce. W ostatnich dniach Lech Wałęsa za cel podróży obrał Meksyk. Na Twitterze znalazł się fragment jego wykładu, w trakcie którego były prezydent przedstawił zaskakujące rozwiązanie na rozwiązanie sporów- informuje Wprost. Na jaki pomysł wpadł Wałęsa?

Zaskakujący pomysł Wałęsy

Jak mówił Wałęsa proponuję, by w związkach zawodowych powstawały programy i byśmy wykorzystali komputery do pomocy do rozwiązywania problemów – mówił polski noblista. W kolejnych zdaniach wyjaśnił, jak taki proces według niego miał polegać. 

"Na takim spotkaniu pierwszy będzie problem taki: stoi 10 komputerów, wybierzmy 1, który nam pomoże porozumieć się. Drugi problem: czy każdy przygotował to, co by sobie życzył, aby było rozwiązanie na różnych typu pamięciach – mówił Wałęsa. Jak dodał, te życzenia wrzucamy do jednego komputera i wtedy jest trzecie pytanie: w ilu wersjach chcecie mieć rozwiązanie tych waszych problemów.

"Komputer szybko przelicza, sprawdza nam w pamięci, które włożyliśmy do komputera. Jest czwarty problem: kiedy spotykamy się, by wybrać jedną wersję z tego komputera. Bez emocji, bez strajku, obliczone, przeliczone. A emocje zostawimy na inne miejsca spotkań" –stwierdził polityk.

Przywódca "Solidarności" przemawiał podczas  promocji książki lewicowego polityka, związkowca Pedro Hacesa.

Wałęsa nie był agentem! Prof. Dudek UJAWNIA kulisy Solidarności - Raport Walczaka
Sonda
Czy chciałbyś mieć zdjęcie z Lechem Wałęsą w sombrerze?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany