Anita Werner, Jarosław Kaczyński

i

Autor: AKPA, Marek Kudelski/Super Express Anita Werner, Jarosław Kaczyński

WERNER WPORST O "POGARDZIE"

TVN z ostrym materiałem po słowach Kaczyńskiego. Anita Werner nie kryła oburzenia

2022-11-08 10:16

Wypowiedź prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego o paniach “dających w szyję” wzburzyły polską opinię publiczną, a “błyskotliwa” teza jest szeroko komentowana przez polskie i zagraniczne redakcje. Tematu nie mogły odpuścić również "Fakty” TVN. Zapowiadająca długi materiał Anita Werner nie powstrzymała się od mocnych słów.

W miniony weekend prezes PiS Jarosław Kaczyński pojawił się w Ełku, gdzie podczas spotkania z wyborcami poruszył kwestie problemu demograficznego w naszym kraju.  

- Jeżeli na przykład utrzyma się taki stan, że do 25. roku życia dziewczęta, młode kobiety, piją tyle samo co ich rówieśnicy, to dzieci nie będzie. Pamiętajcie, że mężczyzna, żeby popaść w alkoholizm to musi pić nadmiernie przeciętnie przez 20 lat (….) a kobieta tylko dwa - przekonywał prezes PiS. - Jak do 25. roku życia kobieta daje w szyje to, trochę żartuję, ale nie jest to dobry prognostyk w tych sprawach -  ocenił polityk. 

“Fakty” odpowiadają Kaczyńskiemu. Mocna zapowiedź Anity Werner

Wypowiedź Kaczyńskiego wywołała burzę, a głos w sprawie zabrali nawet celebryci na co dzień stroniący od polityki. Temat jest szeroko komentowany w sieci oraz w mediach, nic więc dziwnego, że swój materiał przygotowały również “Fakty” TVN-u. 

Materiał o słowach prezesa PiS zapowiedziała prowadząca program Anita Werner. Dziennikarka nie kryła swojego oburzenia postawą Kaczyńskiego i wprost wskazała na “produkcje pogardy”. 

- Spotkania z prezesem Kaczyńskim i trudne tematy za drzwiami, bo w środku na przykład wywód na temat pijących kobiet. To drożyzna jest tematem i kosmiczne ceny energii... O tym, jak produkuje się pogardę, zamiast produkować pomysł na kryzys - zapowiedziała materiał Macieja Knapika.

Knapik zaczął swój materiał, zauważając, że na spotkaniach z Jarosławem Kaczyńskim mogą przyjść jedynie “wybrani”, a “sprzeciw i trudne tematy” zostały na ulicy za kordonami policji. Następnie pojawiły się wypowiedzi ludzi na temat rekordowej inflacji i braku pieniędzy z KPO, które wyraźnie kontrastowały z pochlebnymi pytaniami czytanymi z kartki podczas spotkań z prezesem PiS. 

“Kaczyński mówi, co chce, bo i tak będą brawa”. TVN dał prezesowi popalić

W materiale oceniono, że “Kaczyński mówi, co chce, bo i tak będą brawa”. - Tu widownia jest zachwycona - Kanpik zwrócił uwagę na rozbawioną szokującymi słowami prezesa publiczność. 

Dziennikarz przypomniał również krytykę, jaka spadła na prezesa ze strony celebrytek na co dzień trzymających się z dala od polityki - Anny Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej. W materiale pojawiła się także wypowiedź specjalistki od uzależnień, która odnosząc się do słów Kaczyńskiego - “mężczyźni muszą pić nadmiernie przez 20 lat, by popaść w alkoholizm” - stanowczo stwierdziła, że jest to “stek bzdur”. - Nie ma takich danych - podkreśliła. 

Na koniec Knapik zwrócił uwagę na odwracanie uwagi i bagatelizowanie błędów związanych z inflacją. - Pytanie, czy prezes w tej sytuacji miałby jakąś złotą myśl? - zakończył materiał. 

[EXPRESS BIEDRZYCKIEJ] Joanna Mucha rozgryza Kaczyńskiego! To dlatego tak mówi o kobietach
Sonda
Czy Kaczyński przesadził mówiąc o pijących kobietach?

Dlaczego Kaczyński zaatakował młode kobiety?

Posłanka od Hołowni rozgryzła prezesa PiS!

Listen to "Joanna Mucha przejrzała Kaczyńskiego! To DLATEGO tak powiedział o kobietach. EXPRESS BIEDRZYCKIEJ" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany