Donald Tusk na Śląsku obiecał uznanie języka śląskiego

i

Autor: PHOTO ART SERVICE

Kampania wyborcza

Tusk przed banerem o rekrutacji do służby więziennej. Nawiązuje do "Celi plus"

2023-03-22 19:44

Donald Tusk opublikował na Twitterze wideo, w którym nawiązuje do pomysłu na program "Cela plus". "Będzie dużo roboty" - mówi Tusk i pokazuje na banner z napisem "Dołącz do służby więziennej".

Polityk KO na nagraniu stoi przed banerem o rekrutacji do służby więziennej. "W Raciborzu najwyraźniej wiedzą, co się święci, że będzie dużo roboty. Ja dotrzymam swojej obietnicy" - mówi Tusk. Parę tygodni wcześniej w rozmowie z TVN24 mówił o programie "Cela plus".

"Chcę powiedzieć, że "Cela plus" będzie programem jeszcze lepiej przygotowanym dla tych wszystkich, którzy w sposób tak bezprzykładny i tak świetnie zorganizowany, jeśli chodzi o pieniądze, zbudowali ten system dojenia państwa" — mówił przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk . 

W poniedziałek 27 marca oraz we wtorek 28 marca parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej w ramach swojej trasy po Polsce #Tu jest przyszłość odwiedzą województwo opolskie. W poniedziałek o godz. 17 w hali sportowej w Strzelcach Opolskich zaplanowane jest otwarte spotkanie lidera PO Donalda Tuska. Tego dnia parlamentarzyści KO - zgłosiło się ich ponad 60 - mają też odwiedzić wszystkie powiaty województwa opolskiego, a także wiele gmin. We wtorek 28 marca w hotelu Mercure w Opolu odbędzie się posiedzenie klubu parlamentarnego KO.

Sonda
Donald Tusk nadaje się na premiera?
Kamiński: Z Tuskiem jako kandydatem na premiera będzie nam trudniej wygrać