Mariusz Walter

i

Autor: AKPA

PIĘKNE SŁOWA

Tak żegnają Mariusza Waltera: Życzliwy człowiek

2022-12-15 11:04

Mariusz Walter zmarł w wieku 85 lat 13 grudnia. Jego śmierć poruszyła światem polskich mediów. Wielu dziennikarzy i wiele gwiazd żegna swojego współpracownika. W prasie pojawiły się nekrologi po śmierci Mariusza Waltera.

Nie żyje Mariusz Walter 

Mariusz Walter zmarł 13 grudnia. Był on współtwórcą TVN, biznesmenem i milionerem. Trzeba przyznać, że był osobą, która kształtowała rynek medialny w Polsce. Śmierć Waltera poruszyła wiele osób ze świata mediów. Waltera pożegnali m.in. Monika Olejnik, Szymon Hołownia oraz Tomasz Lis, czyli osoby związane z TVN. W prasie natomiast pojawiły się kondolencje składane rodzinie zmarłego Mariusza Waltera. Pożegnał go m.in. Włodzimierz Czarasty oraz Zygmunt: Solorz. - Z wielkim żalem i smutkiem żegnam Mariusza Waltera. Wyrazy głębokiego współczucia i słowa otuchy. Rodzinie i Bliskim składa Zygmunt Solorz - czytamy w nekrologu. W pięknych słowach Waltera pożegnała też fundacja TVN: -  Z bólem serca żegnamy niezwykłego, wyjątkowego Człowieka. Założyciela, Twórcę, pierwszego Prezesa Telewizji TVN Mariusza Waltera. Mentora i nauczyciela ludzi polskich mediów. Wielkiego Przyjaciela i Współtwórcę Fundacji TVN. Człowieka, dla którego ludzie zawsze byli ważni. On był i zawsze będzie ważny dla nas. Na zawsze pozostanie w naszych sercach. Łączymy się w bólu z Rodziną. Wyrazy głębokiego współczucia dla Pani Bożeny Walter Założycielki Fundacji TVN. Wielki smutek i żal jest dzisiaj w naszych sercach...

Wśród kondolencji znalazł się też taki: -  Pogrążeni w smutku żegnamy Mariusza Waltera Życzliwego Człowieka, wybitnego przedsiębiorcę, założyciela telewizji TVN Rodzinie i Bliskim wyrazy szczerego współczucia składają Pracownicy TVN Warner Bros. Discovery. 

Mariusz Walter nie zyje. Twórca TVN miał 85 lat
Sonda
Wolisz oglądać TVP czy TVN?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany